• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Gabon Vizesi

Gabon vize var mı? Orta Afrika’da bulunan Gabon Türklerin ziyaret ettiği ülkeler arasındadır. Ancak bu ülke Türk vatandaşlarına siyah pasaporta sahip olmamaları durumunda vize şartı uygular. Ellerinde normal, hizmet ve hususi pasaportu bulanan kişiler ülkeye gidebilmek için önce vize başvurusunda bulunurlar. Vize alabilmeleri durumunda da ülkeye gidebilirler.
Kategoride Ara
Gabon Vizesi Hakkında
Gabon vize ücreti alınacak vizenin türüne ve süresine göre değişir. Vizeler için güncel fiyatlar; Gabon turistik vize (1 aylık tek girişli) ücreti 180 Euro Gabon ticari vize (1 aylık tek girişli) ücreti 180 Euro Gabon turistik vize (3 aylık çok girişli) ücreti 230 Euro Gabon ticari vize (3 aylık çok girişli) ücreti 230 Euro
Gabon için turistik ve ticari vize almak için başvurular Ankara Gabon Büyükelçiliği’ne yapılır. Elçiliğe başvuru için öncelikle başvuru formunun doldurulması sonrasında da randevuya katılmak gerekir. Randevu esnasında vize için bildirilen evraklar teslim edilir. Vize talep dilekçesi, pasaport, başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, uçak rezervasyon bilgileri, aşı kartı (sarıhumma aşısı) ve otel rezervasyon belgeleri randevu da görevliye teslim edilir.
Gabon Vizesi hakkında sormak istediğiniz tüm sorularınızı iletişim numaralarımızdan arayarak ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.
whatsapp