• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Gambiya Vizesi

Gambiya vize istiyor mu; Türkiye’den gri, yeşil ve bordo pasaport sahiplerinin Gambiya ülkesine geçiş yapması için vize alması şartı bulunmaktadır. Diplomatik siyah pasaport sahipleri Gambiya vize işlemlerine tabi tutulmadan 90 gün boyunca ülke sınırları içerisinde ikamet edebilmektedir. Vize evrakları, pasaport ve ücret seçenekleri için Vize ofisi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Gambiya vize başvurusu konsolosluk üzerinden vize dilekçesi ve vize başvuru formuyla yapılmalıdır. Ülkeden çıkış nedenini belirterek, 90 günlük seyahatler ve 180 günlük seyahatler için turistik, iş, eğitim, ziyaret ve kültürel gezi amaçlı nedenler belirtilmelidir.

Vize başvurusu evresinde Gambiya vize ücreti için harç bedelinin de evraklarla birlikte teslim edilmesi şartı bulunmaktadır. Vize işlemleriyle birlikte dönemin harç bedelini de öğrenmelisiniz.

Gambiya vize evrakları için pasaport, nüfus kaydı, harç bedeli, dilekçe ve formla birlikte hesap ve maaş dokümanının da teslim edilmesi gerekmektedir.

Vize işlemleriniz için rezervasyon belgeleriniz ve pasaportunuzun da en az iki sayfasının boş olması gerektiğini unutmamalısınız.

Kategoride Ara
Gambiya Vizesi Hakkında
Gambiya güncel vize fiyatları; Gambiya ticari vize 100 Euro Gambiya turistik vize 100 Euro Gambiya çalışma vizesi 100 Euro Gambiya aile ziyareti vizesi 100 Euro
Gambiya vizesine ihtiyaç duyan Türk vatandaşları başvurularını İstanbul’da bulunan Gambiya Büyükelçiliği üzerinden yapabilirler. Ayrıca büyükelçilik adına hizmet sunan başvuru merkezlerinden de yararlanabilirler. Ancak vizeyi alabilmeleri içi Gambiya vize evraklarını eksiksiz ve kriterlere uygun olarak teslim etmelidirler.
Gambiya vizesi için genel bilgilendirmeye yukarıda bulunan sayfadan bakabilirsiniz.
whatsapp