• info@vizeofisi.com Türkiye
 • 0850 228 4353

Gine Vizesi: 2021 Vize Başvurusu

 • 11
 • 0
 • Gine Vizesi
İçindekiler


Gine Vizesi Hakkında

Gine Cumhuriyeti, Türk vatandaşlarının ülkeye giriş yapabilmeleri için vize uygulamaktadır. Bu nedenle Gine’ye gerçekleştireceğiniz seyahatler için seyahatinizden en az 1 ay önce vize başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Gine vize işlemleri için konsolosluğa gitmeden vize ofisi aracılığı başvuru yapmanız mümkün olmaktadır. Vizeofisi.com web sitemizin Gine sayfasını inceleyerek turistik vize ve Ticari vize hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Gine Vize İşlemleri İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gine vize başvurusunda bulunmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Pasaportunuzun 10 yıldan eski olmaması gerekmektedir. Ayrıca yıpranmış ve yırtılmış pasaportlarda konsolosluk tarafından kabul edilmemektedir. Gine vizesi uygulanabilmesi için pasaportunuzda 2 adet boş sayfanın da bulunması istenmektedir. Son olarak da pasaportunuzun süresinin başvuru yaptığınız tarihten itibaren en az 6 ay daha geçerliliğinin olması zorunlu tutulmaktadır.

Gine vizesi için istenen belgeler başvuru yapan kişiye ait olmalıdır. Başvuru yapan, pasaport da yer alan ve Gine sınırından giriş yapacak olan kişinin, aynı kişi olması gerekmektedir. Aksi takdirde Gine Cumhuriyeti tarafından cezai işlem başlatılabilir.

Gine vizesi için istenen belgelerin gerçeği yansıtması ve güncel olması gerekmektedir. Güncel olmayan belgelerin olması halinde Gine konsolosluğu vize başvurusunu kabul etmemektedir. Belgelerde çelişki görülmesi halinde ise Gine vize başvurusunun reddedilmesi söz konusu olacaktır.

Gine Vizesi İçin Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

Gine vizesi için başvurular vize ofisi aracılığı ile yapılmaktadır. Vize ofisi Gine vizesi başvurularını kabul etmek ve başvuru sürecini yönetmek hususunda yetkilidir. Ancak bazı özel durumlarda Gine vize başvurularının Konsolosluğa şahsen yapılması istenmektedir. Gine Konsolosluğuna şahsi vize başvurusu yapılabilmesi için ise konsolosluğa gitmeden önce vize randevusu alınması gerekmektedir. Gine Konsolosluk vize randevusu ve Gine vize işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için vize ofisi şubelerimizi arayabilirsiniz.

Gine Vizesi Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Vize ofisi aracılığı ile başlatılan Gine vizesi başvuruları, vize için gerekli evrakların tamamlanmasının ardından konsolosluğa iletilmektedir. Bu aşamadan sonra tüm süreç Konsolosluğun iradesindedir. Ortalama olarak Gine vizesi başvuruları 1 ile 8 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir. Fakat bazı durumlarda Gine Konsolosluğu ek belge ibraz edilmesini de isteyebilmektedir. Böyle bir durumda Gine vizesinin sonuçlanması uzayabilmektedir. O yüzden Gine vize başvuru işlemlerine planlanan Gine seyahat tarihinden en az 1 ay önce başlatılması tavsiye edilmektedir.

Gine Vize Türleri

Gine seyahatinizin amacı ve seyahat süreniz, başvuru yapılması gereken vize türünü belirlemek açısında önemlidir. Gine vizeleri turistik vize ve ticari vize olarak ayrılırken bunun dışında Kısa süreli ve uzun süreli, tek girişli ve çok girişli olarak da sınıflandırılmaktadır.

Gine Cumhuriyeti vize başvurusunun kabul edilebilmesi açısından doğru vize başvurusu yapılması oldukça önemlidir. Bu konu ile ilgili olarak vizeofisi.com sitemizden bilgi alabilir ya da Vize ofisi şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kimler Gine Vizesi Almak Zorunludur?

Gine Cumhuriyeti’ ne yapılacak olan seyahatler için mutlaka vize alınması gerekmektedir. Sadece Diplomatik pasaport sahipleri en fazla 90 gün’ e kadar vize almadan ülkeye giriş yapabilmektedirler. Umumi Pasaport, Hususi Pasaport ve Hizmet Pasaport sahipleri için Gine Cumhuriyeti vize alınmasını istemektedir.

Gine Vize Başvurusunun Reddedilmesi

Gine vize ofisi aracılığı ile başvuru formunun doldurulmasının ardından Konsolosluk tarafından istenen belgelerin düzenli ve doğru bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Gine vizesi başvuru formu ve istenen belgeler tek bir dosya altında toplanarak konsolosluğa iletilir. Gine vizesi başvurularını onaylama veya reddetme hakkı sadece Gine Konsolosluğuna aittir. Gine Konsolosluğu vize başvurusunun reddedilmesi hususunda karar verdi ise başvuran kişinin bu karara itiraz etme hakkı mevcuttur.

Gine Turistik Vize

Gine vize ofisi, Gine’ye turistik amaçlı seyahatler için düzenlenen turistik vize işlemlerini gerçekleştirme yetkisine sahiptir. Diplomatik pasaport harici tüm Türk pasaportu sahipleri, Gine Cumhuriyetine düzenleyecekleri turistik amaçlı seyahatlerinde vizeye tabii tutulmaktadır. Diplomatik pasaport sahiplerinin ise vize almadan en fazla 90 gün Gine’de kalma hakları bulunmaktadır. Gine turistik vize hususunda tüm bilgiler vizeofisi.com web sitemizin Gine sayfasında yer almaktadır.

Gine Turistik Vize Başvuru İşlemleri

Gine turistik vize başvuruları vize ofisi şubeleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Vizeofisi.com sitemizin şubeler sayfasından size en yakın vize ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Vize ofisi Gine temsilcisi ile yapacağınız ilk görüşme de seyahat amacınız ve seyahat süreciniz gibi bilgileri içeren Gine vize formu doldurmanız istenmektedir. Bu form da yer alan bütün alanların açıklayıcı ve net bir şekilde yazmanız Gine Turistik vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasında etken olacaktır.

Gine Turistik Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Gine turistik vize başvuruları konsolosluğa iletildikten sonra en az 3 günde en fazla da 8 iş gününde sonuçlanmaktadır. Vize başvuru döneminin resmi tatile gelmesi, başvuru yoğunluğunun olması, farklı bir sebebe bağlı olarak konsolosluğun hizmet vermemesi gibi durumlarda bu süreç uzayabilmektedir.

Gine konsolosluğu, turistik vize başvurularını değerlendirirken kimi zaman bilgi teyidi almak için başvuran kişiyi telefon ile arayabilir hatta ek belge talebinde bulunabilir. Gine konsolosluğu tarafından yapılan bu işlemler olası prosedürler arasında yer almaktadır. Ancak özellikle ek belge talebi başvuru sonucunuzun gecikmesine sebep olacaktır.

Gine Turistik Vize Ücreti Ne Kadardır?

Gine turistik vize ücretlerini belirleyen pek çok faktör vardır. Vize süreniz, giriş çıkış sayınız ve normal ya da ekspres vize başvuru tercihinize göre Gine Turistik vize ücretleri değişmektedir.

 • 1 Aylık Tek Girişli Turistik Vize Ücreti: 200 Euro
 • 1 Aylık Tek Girişli Turistik Vize Ücreti (Ekspres): 250 Euro
 • 3 Aylık Çok Girişli Turistik Vize Ücreti: 250 Euro
 • 3 Aylık Çok Girişli Turistik Vize Ücreti (Ekspres): 300 Euro
 • 6 Aylık Çok Girişli Turistik Vize Ücreti: 300 Euro
 • 6 Aylık Çok Girişli Turistik Vize Ücreti (Ekspres): 350 Euro
 • 1 Yıllık Çok Girişli Turistik Vize Ücreti: 350 Euro
 • 1 Yıllık Çok Girişli Turistik Vize Ücreti (Ekspres): 400 Euro

Güncel Gine turistik vize ücretlerini vize ofisi şubelerimizden teyit etmenizi öneririz.

Gine Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar

 • Gine turistik vize başvuru formu (Başvuran kişi tarafından imzalanmış olmalıdır. Başvuru yapan kişinin 18 yaşından küçük olması halinde ebeveynlerince imzalanmalıdır )
 • 10 Yıldan eski olmayan ve en az 6 ay daha geçerliği olan pasaport ve fotokopisi
 • Başvuran kişinin Kimliğinin Fotokopisi
 • Gine konsolosluğu kurallarına uygun fotoğraf (Arka fonu beyaz istenmektedir.)
 • Başvuran kişinin maddi durumunu ispatlayan belgeler
 • Başvuran kişinin Sarıhumma aşı kartı alması zorunludur (Ülkeye girişte aşı kartı istenmektedir)
 • Başvuran kişinin bulaşıcı hastalığı olmadığına dair sağlık raporu
 • Uçak bileti ile ilgili rezervasyon evraklarının fotokopisi
 • Konaklama ile ilgili belgelerin fotokopisi
 • Başvuran kişinin son 3 aya ait maaş bordrosu (Kaşeli ve imzalı olması zorunludur)
 • Başvuran kişi 18 yaşından küçük ise ebeveynlerinden muvafakatname alınmış olması ve Gine vize başvuru formunun da ebeveynleri tarafından imzalanmış olması zorunludur.
 • Başvuran kişi Hususi pasaport ya da Hizmet Pasaportu sahibi ise, Seyahati ile ilgili Nota yazısı sunması istenmektedir.
 • Davet mektubu var ise, davet mektubu ekinde davet eden kişinin kimlik ve adres bilgileri de sunulmalıdır.
 • Gine turistik vize başvuru ücretinin yatırıldığını gösteren dekont

Gine Ticari Vize İşlemleri

Gine ticari vize başvuruları için şahsen Gine konsolosluğuna gidilmesine gerek yoktur. Her tür Gine vizesi için tüm başvurular vize ofisi aracılığı ile yapılabilmektedir. Gine Cumhuriyeti vize işlemleri ve vize ofisi iletişim bilgileri için vizeofisi.com web sitemizi inceleyebilirsiniz. Gine vize ofisi şubelerimiz ile iletişime geçerek Gine temsilcimiz ile görüşerek bilgi almanızda mümkündür.

Gine Ticari Vize Başvuru İşlemleri

Gine Cumhuriyetine yapacağınız seyahatin amacı ve konaklama süreniz başvuru yapılacak olan vize türünün belirlenmesini sağlamaktadır. Gine’ye seyahat amacınız ticari ise, vize ofisimiz tarafından Gine ticari vizesi için başvuru işlemleriniz başlatılır ve belgelerinizi hazırlamanız beklenir. Gine Ticari vize için gerekli evraklar listesinde yer alan her belge, Gine vize ofisi tarafınca tek tek kontrol edilerek vize başvuru dosyanıza iliştirilir. Başvuru evraklarınız dosya halinde ilgili Gine Konsolosluğuna gönderilir.

Gine Ticari Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Gine ticari vize başvuruları ortalama 7-8 işgünü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak acil olarak vize ihtiyacınız var ise 50 Euro fark ödeyerek ekspres Gine vizesi almanızda mümkün olmaktadır. Ekspres ticari vize başvuruları 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Gine Ticari Vize Ücreti Ne Kadardır?

Gine Ticari vize ücretleri başvuru yapılan süreye göre değişiklik göstermektedir. Ticari vize başvurularında işlemlerinizin 3 gün içerisinde tamamlanmasını istiyorsanız Ekspres vize hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 • 1 Aylık Tek Girişli Ticari Vize Ücreti: 200 Euro
 • 1 Aylık Tek Girişli Ticari Vize Ücreti (Ekspres): 250 Euro
 • 3 Aylık Çok Girişli Ticari Vize Ücreti: 250 Euro
 • 3 Aylık Çok Girişli Ticari Vize Ücreti (Ekspres): 300 Euro
 • 6 Aylık Çok Girişli Ticari Vize Ücreti: 300 Euro
 • 6 Aylık Çok Girişli Ticari Vize Ücreti (Ekspres): 350 Euro
 • 1 Yıllık Çok Girişli Ticari Vize Ücreti: 350 Euro
 • 1 Yıllık Çok Girişli Ticari Vize Ücreti (Ekspres): 400 Euro

 

Gine konsolosluğu tarafından dönem dönem vize ücretleri güncellenmektedir. Bu nedenle Gine ticari vize ücretleri ile ilgili güncel bilgiye vize ofisi şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

Gine Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar

Gine cumhuriyetinde gerçekleştirilmesi planlanan ticari görüşmeler, toplantı, seminer ve fuarlar ticari vize kapsamında değerlendirilmektedir. Gine Ticari vize ile Gine sınırları içerisinde ticari faaliyetlerde bulunmak yasak olduğu için seyahat amacınızı net ve doğru bir şekilde belirlemeniz gerekmektedir.

Gine Ticari Vize İçin Gerekli Olan Evraklar;

Diplomatik, Hususi ve Hizmet Pasaportu Sahiplerinin Gine ticari vize başvurularında sadece aşağıdaki evrakları hazırlaması yeterlidir.

 • Pasaport (vize bitiş tarihi itibari ile min. 6 aylık geçerliliği olması gerekmektedir.)
 • Pasaportun renkli fotokopisi
 • Gine konsolosluğu tarafından açıklanan koşullara uygun 2 adet Fotoğraf
 • Başvuran kişi Diplomatik, Hususi ve Hizmet Pasaportu Sahibi ise, seyahatine ilişkin Nota yazısı gerekmektedir. (Nota yazısı ibraz edilmemesi halinde aşağıdaki evrakları da hazırlamaları istenmektedir.)
 • Başvuran kişinin seyahat tarihi ile seyahat amacını içeren bilgilerin yer aldığı antetli kağıda hazırlanmış, kaşeli imzalı dilekçe
 • Firma ile ilgili Belgeler (Şirket Faaliyet Belgesi, Vergi Levhası, Ticaret Sicil Gazetesi ve İmza Sirküleri istenmektedir)
 • Başvuran kişinin SGK hizmet dökümü (E-devlet üzerinden alınmış ve barkodlu olması gerekmektedir.)
 • Başvuran kişinin son 3 aylık maaş bordrosu
 • Gine vizesi için her başvuru yapan kişinin Sarıhumma aşı kartı alması zorunludur. (Aşı kartı ülkeye girişte yanınızda olmalıdır)
 • Gine vizesi için her başvuru yapan kişiden bulaşıcı hastalığı olmadığına dair sağlık raporu istenmektedir.
 • Gidiş- Dönüş uçak bileti ile ilgili yapılan rezervasyon belgeleri
 • Ülkede konaklama yapılacak yer ile ilgili rezervasyon belgeleri
 • Başvuru yapan kişiye ait banka hesabı dökümanları (Son 6 aya ait olmalı ve banka tarafından kaşelenip imzalanmış olması istenmektedir.)
 • Başvuran kişi adına düzenlenmiş Ticari davetiye olması gerekmektedir.

Gine Oturum İzni

Afrika ülkelerinden biri olan Gine, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için oturum izni başvurularını değerlendiriyor. Uzun süreli vize grubu içerisinde yer alan Gine oturum izni başvurularınızı Gine vize ofisi kapsamında gerçekleştirebilirsiniz. Gine için oturum iznine sahip olarak ülke sınırları içerisinde uzun süreli ikamet hakkına da sahip olursunuz. Diğer vize çeşitlerine oranla oldukça geniş kapsamlı bir prosedürü bulunan Gine oturum izni için detaylara daha da yakından bakalım.

Gine Oturum İzni Nedir?

Son dönemlerde ülkemizden Gine için oturum izni başvurularında büyük oranda bir artış gözlemlenmiştir. Uzun süreli vizeler kapsamında bulunan ve ülke sınırları içerisinde uzun süreli ikamet hakkı tanıyan oturum izni ile Gine’de yeni bir hayat kurabilirsiniz. Elbette bunun için yasalar kapsamında bazı kriterleri taşıyor olmanız şart koşulmaktadır.

Gine vize ofisi aracılığı ile başvuruda bulunabileceğiniz oturum izni için öncelikle bazı adımları atmanız bekleniyor. Bu adımları atarken de sizin Gine oturum izni almaya uygun olup olmadığınız ortaya çıkıyor. Gine için diğer uzun süreli vizeler hakkında da bilgi sahibi olmak için vizeofisi.com sitesine de göz atabilirsiniz.

Gine Oturum İzni İçin İlk Adım

Gine vize ofisi aracılığıyla oturum izni başvurusunda bulunmak isteyenlerin ilk önce vize ofisine gelerek başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Gine için oturum izni başvuru formu, tamamen doğru bilgileri içeren kapsamlı bir formdur. Bu formun doğru ve net bir şekilde doldurulması sonucunda Gine için oturum izni başvurusunun da ilk adımı atılmış olur.

Oturum izni başvuru formunda yer alan her bir soru gerçek verilere dayandırılarak cevaplanmalıdır. Örneğin formda yer alan adres ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı kısım oldukça kritiktir. Bu kısmın doğru bir şekilde doldurulması oturum izni takip sürecinde de sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Gine Oturum İzni İçin Belge Beyanı

Gine için oturum izni başvurusunda bulunanların gerekli belgeleri de eksiksiz ve güncel olarak beyan etmeleri bekleniyor. Gine vize ofisi, oturum izni başvurusunda bulunan kişilere kapsamlı bir gerekli belge listesi sunuyor. Bu listede yer alan her bir maddenin doğru bir şekilde yerine getirilip Gine Konsolosluk makamına ibraz edilmesi oturum izni onay süreci için büyük önem taşıyor.

Gine için oturum izni başvurusunda bulunan kişilerin belgelerinde eksiklik bulunması halinde oturum izni başvurusu olumsuz sonuçlanabiliyor. Bunun yanı sıra belgelerde sahte verilerin yer alması da süreci büyük ölçüde olumsuz etkiliyor. Sahte belge sunumu yasalar önünde de büyük bir suç unsuru olarak yer edindiğinden başvuruda bulunan kişilerin bu konuda temkinli davranması tavsiye ediliyor.

Gine Oturum İzni İçin Gerekli Belgeler

Gine oturum izni başvurularınızda bazı belgeleri ibraz etmeniz zorunludur. Oturum izni başvurusu için talep edilen belgelerin arasında; pasaport, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, 2 adet biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, oturum izni başvuru formu ve oturum izni talep dilekçesi geliyor.

Gine için oturum izni başvurusunda bulunan kişilerin maddi olarak da yeterli olmaları büyük önem taşıyor. Bu yüzden oturum izni başvurusunda bulunan kişilerin gerekiyorsa çalışma iznine de sahip olmaları bekleniyor. Çalışma iznine sahip kişilerin başvurularında bu belgeyi de ibraz etmeleri zorunlu koşuluyor.

Ayrıca Gine oturum izni başvurusunda bulunan kişilerin sponsorları bulunuyorsa sponsor kimselere ait kimlik ve finansal belgelerin de belge dosyası içerisinde yer alması önemlidir. Oturum izni gibi uzun süreli vizelerde başvuru yapanın ülke sınırları içerisindeki ekonomik özgürlüğü oldukça büyük önem taşımaktadır.

Gine Evlilik Vizesi Hakkında

Afrika kıtasında yer alan oldukça egzotik bir ülke olan Gine’den çeşitli yollar ile vatandaşlık hakkına sahip olabilirsiniz. Bu yolların başında ise son zamanlarda da dikkat çeken bir yöntem gelmektedir: evlilik yolu ile Gine vatandaşlığı. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Gine uyruklu bir birey ile evlenerek vatandaşlık başvurusunda bulunabiliyor. Elbette bunun için de bazı kriterlerin sağlanması ve oluşturulan evlilik kurumunun sağlam bir zemine dayandırılması gerekiyor. Gine vize ofisi kapsamında verilen hizmetler ile evlilik yolu ile vatandaşlık başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gine Evlilik Yolu İle Vatandaşlık İşlemleri

Gine vatandaşı ile evlilik yaptığınız takdirde belli bir müddet sonra Gine vatandaşlık talebinde bulunabiliyorsunuz. Bunun için bir müddet evli kalmanız gerektiği gibi sahte bir evlilik olmaması gibi durumlar için de çeşitli önlemler alınmaktadır.

Gine vatandaşlık yasaları kapsamında bulunan evlilik yolu ile vatandaşlık talebinde bulunulması durumu özellikle son dönemlerde sıkça başvurulan bir yöntem olmuştur. Her ne kadar Türkiye ile çok fazla kültürel farklılığa sahip olsa da Gine ile oluşturulan evlilik kurumu sayısı her geçen gün artıyor.

Gine için vatandaşlık başvuru yöntemleri hakkında daha fazla bilgi almak adına vizeofisi.com sitesine de göz atabilirsiniz.

Evlilik Yolu İle Vatandaşlık Başvurusu

Gine için evlilik yolu ile vatandaşlık işlemlerini başlatmak isteyenlerin öncelikle bir başvuru formunu doldurmaları bekleniyor. Bunun için de Gine vize ofisine gelerek temsilciniz ile birlikte başvuru formunu doldurabilirsiniz. Vatandaşlık başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması da vatandaşlık işlemlerini başlatan ilk adım olarak kabul ediliyor.

Gine’den evlilik yolu vatandaşlık almak isteyenlerin vatandaşlık başvuru formunda da bu durumu bildirmeleri gerekiyor. Buna göre de evlilik kurumunun varlığını kanıtlayan çeşitli belgelerin ibraz sürecine başlanıyor.

Vatandaşlık İşlemlerinde Belge İbraz Süreci

Gine için evlilik yolu ile vatandaşlık başvurusunda bulunmak isteyenlerin bazı belgeleri eksiksiz olarak ibraz etmeleri zorunludur. Bu belgelerin başında da şüphesiz evlilik kurumunun oluşturulduğunu kanıtlayan belgeler yer almaktadır.

Evlilik kurumunu oluşturan iki kişiye de ait kimlik ve finansal bilgilerin yer aldığı her bir belgeyi beyan etmek gerekiyor. Ayrıca evlilik yolu ile vatandaşlık talep edileceğinden dolayı Gine’nin evlilik işlemlerinde verilen evlilik akdi gibi belgelerin de beyan edilmesi zorunludur.

Gine’den evlilik yolu ile vatandaşlık talep eden kişilerin kendi kişisel belgelerini de beyan etmeleri bekleniyor. Bu belgelerin başında; adli sicil kaydı, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, vatandaşlık başvuru formu, vatandaşlık talep dilekçesi, 2 adet beyaz fonda çekilmiş biyometrik fotoğraf ve pasaport gibi belgeler geliyor.

Vatandaşlık İşlemleri Takip Aşaması

Gine’den Gine vize ofisi aracılığı ile vatandaşlık talebinde bulunan evli kişilerin vatandaşlık işlemlerini takip edebilmeleri de mümkün kılınıyor. Bu süreçte vize ofisi temsilciniz ile iletişime geçerek vatandaşlık başvurunuzun son durumunu öğrenmeniz mümkündür.

Bazı sebeplerden dolayı Gine için evlilik yolu ile vatandaşlık başvuruları olumsuz da yanıtlanabilir. Böyle bir durumda itiraz ederek başvurunuzu yeniden yapabilirsiniz. Evlilik yolu ile vatandaşlık talebinin reddedilmesi için en büyük etken yeterli bir sürede evli bulunmamış olmak olabilir. Bunun yanı sıra belge beyanında yaşanan çeşitli problemler de evlilik yolu ile yapılan vatandaşlık başvurularının olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir.

Gine vatandaşlık yasaları kapsamında yer alan her bir maddeyi göz ardı etmeden başvuruda bulunmanız sizin açınızdan da iyi olacaktır. Aksi takdirde vatandaşlık başvuru işlemleriniz uzun bir sürece yayılmakla birlikte genellikle olumsuz yanıtlar almanıza da neden olunacaktır. Vatandaşlık hakkı hassas bir konu olduğundan işlemlere özen göstermeniz önerilmektedir.

Bir cevap yazın:

Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

whatsapp