• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

İsrail Vizesi

İsrail vize istiyor mu; İsrail sadece bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarından vize istemektedir. Türkiye’den 180 gün ile 90 gün arasındaki turistik, iş, eğitim ve ziyaret amaçlı çıkışlarda, yeşil, siyah ve gri pasaport sahibi olan adayların vize başvurusu yapmasına gerek yoktur.

İsrail vize başvurusu, aile birleşenleri A/4, Öğrenci vizesi A/2, Geçici konaklama A/1 ve din insanı vizesi A/ 3 olarak başvuruların yapılması şartı vardır. Ziyaret amaçlı gidişlerde, vize başvuru evresinde gerekli olan evraklardan biri de B/2 prosedürüne uygun davetiyeyi de kapsamaktadır.

İsrail Vizesi

İsrail vize evrakları için pasaport, hesap dokumanı, banka hesapları dokumanı, sağlık sigortası teminatı, vize harç bedeli, İsrail konsolosluğundan alınacak dilekçe ve formu da kapsar.

İsrail vize ücreti, harç bedeli olarak konsolosluğa gidilecek vize tipine ve kalınacak süreye göre ödenmektedir. Vize başvuru evresinde dekont olarak konsolosluğa teslim edilir.

İsrail vize işlemleriniz için Vize ofisi, rezervasyon ve evrak düzenleme prosedüründe sizlere destek olarak, süreci takip edecektir.

Kategoride Ara
İsrail Vizesi Hakkında
İsrail vize ücretleri; İsrail çalışma vizesi – 50 USD İsrail turistik vize – 50 USD İsrail ticari vize – 50 USD İsrail aile ve akraba ziyareti vizesi – 50 USD İsrail öğrenci vizesi – 50 USD İsrail ziyaretçi vizesi – 50 USD İsrail göç vizesi – 50 USD
İsrail’e gitmek için göç, çalışma, ticari ve diğer vizelere sahip olmak isteyen kişiler vize merkezlerine başvuru yapabilirler. Ancak vize başvuru merkezlerinin konsolosluk yetkisinin olması gerekir. Ayrıca gerekli olması durumunda İsrail Konsolosluğu’na başvurulması gerekir. Başvuru içinse kişilerin gerekli evrakları ve şartları taşımaları gereklidir.
whatsapp