• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

Ruanda Vizesi

Ruanda vize istiyor mu; tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının her türlü seyahatinde vize alması zorunludur. Ruanda vize için kişilerin sahip olduğu pasaport türüne bakılmaz.

Ruanda vize, Ruanda Cumhuriyetini ziyaret etmek ve belirli bir süre ikamet etmek isteyen kişiler için verilen vize türüdür. Eğitim, çalışma, aile ziyareti ya da turistik olacak şekilde vize verilebilir.

Ruanda vize başvurusu Ankara Ruanda Büyükelçiliği, Ruanda İstanbul Fahri Konsolosluğu ve T.C. Dışişleri Bakanlığı Kigali Büyükelçiliği’ne yapılabiliyor. Bu yerlerin dışında yetkili vize merkezlerine de evraklarınız ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Ruanda vizesi evrakları eksiksiz olarak şöyle teslim edilmelidir; pasaport, seyahatiniz için rezervasyonlarınız, banka hesap dökümü ve cüzdanınız, mesleğinize ilişkin belgeler, vize talebiniz için dilekçeniz, vize başvuru formu, seyahat sağlık sigortası ve iki adet biometrik fotoğraf. Bu evrakların dışında vizenize bağlı olarak iş sözleşmesi, öğrenci belgesi gibi evraklar istenebilir.

Ruanda vizesi ücreti başvurudan hemen önce ödenmeli ve makbuz evrakların içerisine dahil edilmelidir. En güncel vize fiyatlarını öğrenmek için Vize Ofisi’ni arayın.

Kategoride Ara
Ruanda Vizesi: 2021 Vize Başvurusu
Ruanda Vizesi: 2021 Vize Başvurusu

Ruanda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talebinde bulunan bir Afrika ülkesidir. Ruanda için seyahat planı yapan her pasaport sahibinin vize başvurusunda ...

  • 21
  • 0
  • Ruanda Vizesi
whatsapp