• info@vizeofisi.com Türkiye
  • 0850 228 4353

İrlanda Vizesi

İrlanda vize istiyor mu; İrlanda Türkiye’den gidecek olan adaylar için vize talep etmektedir. 90 günlük ve 180 günlük çıkış nedenleri belirtilerek, gri, yeşil, siyah ve bordo pasaport düzenlemeleriyle adayların konsolosluk üzerinden başvuru yapması şartı bulunmaktadır. Başvuru işlemlerini yaparken eksiksiz evrak düzenlenmesine de dikkat edilmelidir.

İrlanda vize başvurusu için konsolosluk veya elçilik üzerinden prosedüre uygun evrak düzenlenmesi, vize ücreti ve dilekçesiyle başvuru yapılmalıdır. Umuma mahsus, hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahipleri için iş, eğitim, ticari ve ziyaret amaçlı çıkışlara yönelik nedenler de dilekçe ile birlikte verilmelidir.

İrlanda Vizesi

İrlanda vize evrakları, ticari, iş, eğitim ve kültürel gezi amaçlarıyla gidişler için bildirilmelidir. Ülkeden çıkış ve dönüş tarihleri rezervasyon belgeleriyle  birlikte verilir. Hesap dokumanı, nüfus kaydı, sağlık sigortası teminatı gereklidir.

İrlanda vize ücreti olarak, yıllık döviz kuruyla birlikte konsolosluğun uyguladığı prosedür çerçevesinde düzenlemeler dikkate alınmalıdr.

İrlanda için başvurularda, vize ofisi danışmanlık ve rezervasyon işlemlerinde sizlere destek olarak, kısa zamanda işlemlerin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Kategoride Ara
İrlanda Vizesi Hakkında
İrlanda vize ücretleri, başvuru kategorinize göre yani tek/çift giriş seçeneğine göre değişmektedir. Tek girişli vize 95 €, çok girişli vize 135 € konsolosluk ücreti bulunmaktadır.
İrlanda vize başvurusu İrlanda Konsolosluğu veri toplama birimi veya vize hizmet merkezleri aracılığıyla gerçekleştirilir. İrlanda vize başvuru merkezi artan vize taleplerini karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. Vize için gerekli olan evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmalı ve randevu gününde teslim edilmelidir. Vize için başvuru tamamlandığında evraklarla ilgili sorumluluk kişiye aittir. Vize işlemlerinin sonucunun paylaşılması ise biraz zaman alabilir.
whatsapp