Polonya Vize Ücreti – Vfs Global & Konsolosluk Harçları

Türk vatandaşı olarak veya Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet kartınızın bulunması halinde bunları ispat edecek olan belgeleri de bulunduracağınız dosyaları konsolosluklara sunarak, Polonya vizesi alabilirsiniz. Kısa veya uzun süreli olarak almak isteyeceğiniz vizelerde sizleri bekleyen ek hizmetler mevcut olabilir.

 • Vize işlemlerinizin tamamlanabilmesi için Konsolosluk tarafından belirlenmekte olan vize harçlarını ödemeniz zorunlu olacaktır. Başvurularınızın olumlu olarak neticelenmesi için profesyonel destekleri Vize Ofisi merkezlerimiz aracılığıyla elde edebilirsiniz. Aksi bir durumda vize reddi gibi yanıtları almanızın, sizler için vize ücretlerini yeniden ödemeniz anlamına geleceğini vurgulamaktayız.
 • Bu gibi ödemeleri yeniden yapmak ve maddi zararlardan kaçınabilmek için, süreleri uzatmayacak olumlu yanıtları alma oranınızın daha yüksek olacağı başvuruları gerçekleştirebilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere bu konuda daima yardımcı olacağının garantisini verecektir.

Polonya Vizesi Ücretleri 2023

Vize ücreti, vize işlemleri karşılığında dış sağlayıcılar adına tahsil edilmektedir.

Vize Türü Konsolosluk Harcı ve Dış Sağlayıcı Ücreti
Turistik Vize 100€
Ticari Vize 100€
Ziyaret Vizesi 100€
Kültürel Vize 100€
0-6 Yaş Arası 20€
6-12 Yaş Arası 60€
Erasmus Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.

Schengen vizeleri kapsamında gerçekleştireceğiniz başvurularda 6 yaşa kadar muafiyet bulunurken, 12 yaşa kadar ise indirimli tarifelerden yararlanılması söz konusu olacaktır. Sizler de bu hususlarda bilgileri alabilmek ve detaylı açıklamalardan faydalanabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Polonya Vize Ücreti 2021 Güncel ListeVize ofisi merkezlerimizin yönlendirmeleri sayesinde doğru adımları atabileceksiniz. En uygun vize kategorilerinde başvuruları yaparak vize ücretlerinin istenen rakamlar üzerinden yatırıldığını gösterir dekontları elde etmeniz gerekmektedir.

Polonya Vizesi Danışmanlık Bedeli 2023

Polonya vizesi başvurularında 20 yıllık deneyimi ile sizlere hizmet veren Vize Merkezi her bir kişinin yapacağı göçmen olmayan vize türleri için başvurularda 30  danışmanlık bedeli almaktadır.

 Hizmet  Hizmet Bedeli
 Genel Vize Danışmanlık Hizmeti
 • Kişiye Özel Evrak Listesi Gönderimi
 • Telefonda Sınırsız Destek Hizmeti
 • Vize Uzmanıyla Ön Başvuru Hizmeti
 • Başvuru Dosyanızın Hazırlanması Hizmeti
 • Randevu Alma Hizmeti
 • Fotokopi ve Çıktı Alma Hizmeti
 • Karşılama Hizmeti
 30 EUR

Başvuru ücretlerinizin yanmasına neden olacak olumsuz yanıtları almaktan kaçınabilmek için bizlerden yardım alabilirsiniz. Telefonlarınızdan ya da mail üzerinden taleplerinizi bizlere ulaştırmanız halinde geri dönüşlerin hızla gerçekleşebileceğini vurguluyoruz.

 • Üstelik bilgilendirmelerin ücretsiz olması ve herhangi bir ödemeyi gerçekleştirmeyecek olmanız, sizlere büyük avantajları kazandıracaktır.
 • Konsoloslukların belirleyeceği vize ücretleri ile ilgili değişikliklerin yaşanması halinde haberdar olabilmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.
 • Temsilcilerimiz sayesinde 2021 yılında gelen zamlarla birlikte son güncel rakamları öğrenmeniz mümkün olacaktır. Başvuru belgeleriniz arasında bulundurmanız gereken dekontları elde edebilmenizin pratik yöntemlerini sizler için açıklıyoruz.

EK HİZMETLERİMİZ

 Hizmet  Hizmet Bedeli
 Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti  20€
 İngilizce Motivasyon Mektubu  300₺
 Vize Kapınızda Hizmeti  100€
 Vize – Pasaport Kurye Hizmeti  100₺

 

 • Polonya Schengen vizeleri için kısa süreli olarak ödeyeceğiniz tutarların toplamda 130 Euro’yu bulacağını aktarmaktayız.
 • Bu fiyatlar yaşlara ve Erasmus vizesi başvurularına göre değişebilmektedir. Vize Ofisi aracılığıyla yapılmakta olan Seyahat sağlık sigortası ödemeleri hakkında ve vize ücretleri ile ilgili bilgileri hemen alabilirsiniz.
 • Olumsuz bir yanıtın gelmesi halinde vize ücretleri iade edilmeyecektir. Ödeyeceğiniz bu ücretleri başkasına devretmeniz mümkün olmayacaktır.
 • Başka şahıslara satılması söz konusu olmayan vize ücretleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları bizimle paylaşabilirsiniz. Başvuru ücretlerinin tek başvuru için geçerli olacağını aktarabiliriz. Eğer ret yanıtını alırsanız, yeniden ücret ödemesi yapmanız söz konusu olacaktır.
 • Yapacağınız bu ödemelerle yalnızca Polonya seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Schengen vizeleri kapsamında diğer ülkelere geçiş yapabileceğiniz bu vizeler ile en uzun Polonya’da kalmalı ve ilk girişinizin bu ülkeden yapılmasını sağlamalısınız.
 • Seyahat türlerinize göre değişecek olan tutarların güncel fiyatlarını öğrenmek için bizlere telefon veya mail üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır.
 • Tüm işlemlerin sırasıyla ve doğru bir şekilde yapıldığından emin olmanız gerekmektedir. Vize Ofisi görevlilerimizin sizler için en iyi yanıtları aktaracağını görebileceksiniz. Yarı yolda bırakmadan tüm işlemlerinizi titizlikle tamamlayacak olan ekiplerimizin yardımlarını alabilirsiniz.
 • Mail üzerinden bilgilendirmelerin gerçekleştirilmesi için taleplerinizi bizlere hızla ulaştırabilirsiniz. Telefonlarımızdan bizleri arayarak gerekli ücretleri öğrenmenizin mümkün olacağını aktarmaktayız. Harç bedellerinin yeni yılla birlikte güncel tarifelerine ulaşmanızın kısa sürede mümkün olacağını görebileceksiniz.
 • Detaylı bilgilere ulaşabilmek ve ret yanıtını alma ihtimalinizi düşürmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tüm ödemelerin zamanında gerçekleşmesi ve başvurularınızın aksatılmadan sürdürülmesi için bizleri haberdar edebilirsiniz.
 • Her türlü sorunuza içtenlikle ve kısa sürede dönüş yapacak olan ekiplerimizin sağlayacağı avantajlardan faydalanmış olacaksınız. Vize türlerini ve seyahat amaçlarınızı bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Polonya Vize Ücreti Ne Kadar?

Polonya vize ücreti her kategori için farklılık göstermektedir ancak 0 ila 6 yaş arası çocuklardan konsolosluk harç ücreti talep etmez.

Oyla! post

Alakalı İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir