Fransa Vize Evrakları: 2021 Tam Liste - Vize Ofisi
Fransa Vizesi İşlemleri

Fransa Vize Evrakları: 2021 Tam Liste

Fransa Gerekli Evrak Listesi

Fransa seyahatlerinizi gerçekleştireceğinizde hangi vizeyi almanız gerektiğini Vize Ofisi adreslerimiz sayesinde netleştirebilirsiniz.

Seyahat amaçlarınıza uygun şekilde belgelerin sunulması ve masraflarınızın karşılanacağına dair kaynakların bildirilmesi aşamalarında sizleri bekleyen avantajlarımızdan ve ayrıcalıklarımızdan faydalanabilirsiniz.

Sizler de Vize Ofisi adreslerimiz üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçerek güncel listeleri mail adresleriniz üzerinden alabilirsiniz.

Seyahatlerinizin bitiminde Türkiye’ye geri dönüş yapacağınıza dair kanıtlayıcı belgelerin dosyanızda yer alması gerekmektedir.

Sorunsuz bir şekilde bu süreçleri tamamlamak için mutlaka firmalarımızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Ofislerimiz sizler için her aşamada danışmanlık hizmetlerini ücretsiz bir şekilde sunacaktır.

Bireysel ve kurumsal olarak hizmet vermekte olan ekiplerimize telefon, mail ya da adreslerinden ulaşabilirsiniz. Yüz yüze yapacağınız görüşmelerde sizlere gerekli tüm detayların aktarılacağından emin olabileceksiniz. Evrakların eksiksiz bir şekilde sunulmasının ardından sonuçların takibi yapılacaktır.

Fransa Vize Evrakları: 2021 Tam Liste 1 – fransa vize icin gerekli evraklar

Fransa Vizeleri İçin Evrakların Listesi 2021

 • Başvuru formlarının hatasız olması ve evlilik olması durumunda kızlık soy isimlerinizin de yer alması gerekmektedir. Vize Talep dilekçelerinizin Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde hazırlanması gerekecektir.
 • Bağlı bulunduğunuz şirketin yetkilisinin seyahatlerinize ilişkin tarihleri içeren belgeleri hazırlaması gerekmektedir.
 • Pasaportların 2 adet boş sayfasının olması halinde sonuçların olumlu geleceğini belirtebiliriz. Vize basımları bu sayede hızla gerçekleştirilecektir. Biyometrik fotoğrafların 2 adet güncel olması yeterlidir.
 • Maaş bordrosunun 3 aya ait ve ıslak imzalı olması yeterlidir. Kişisel hesaplarınıza dair son 15 günlük alınmış olması ve 3 aylık süreçleri göstermesi yeterli ulacaktır.
 • Ulaşımın ve konaklamanın rezervasyonlarının aktarılması istenecektir. Kimik ve tam tekmil nüfus kayıt örneği belgelerinin fotokopilerinin ve orijinallerinin eklenmesi gerekecektir.

>>> vizeofisi.com/vize-konaklama-belgesi  Otel veya konaklama belgesi ücretsiz bir şekilde orjinal bir şekilde nasıl yapılır.

>>>  vizeofisi.com/vize-ucus-rezervasyonu Ücretsiz bir şekilde nasıl yapılır, öğrenmek için tıklayınız.

 • Turistik vize başvurularınızda benzer evrakların hazırlanması gerekmektedir. Ancak çalışanların faaliyetlerine dair belgeleri hızla hazırlamaları gerekmektedir.
 • Güncel tarihli şirket evraklarının olmasının yeterli olacağını belirtebiliriz. SGK giriş bildirgelerinin ve 4A hizmet dökümlerinin hızla gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Bordroların eksiksiz ve tam süreçleri içermesi halinde başarılı sonuçlar elde edilecektir. Şirket sahibi olan kişiler hizmet dökümlerini 4B’ye göre hazırlamalıdır. Şahsi banka hesap dökümlerinin güncel olarak sunulması yeterli olacaktır.
 • Memurların başvurularında izin belgelerinin resmi olarak hazırlanıp sunulması gerekmektedir. Çalışma belgelerinin güncel tarihli olmasına özen gösterilmelidir.
 • Öğrencilerin, işveren, çalışan ve ev hanımlarının hazırlamaları gereken evraklarda ekstra belgeleri nasıl tamamlayacaklarını aktarıyoruz. Sponsorluğun gerekli olduğu durumlarda birinci dereceden akrabaların belgeleri hazırlamaları gerekecektir.
 • Aile ve arkadaş ziyaretlerini Fransa’ya yönelik gerçekleştirecek olan kişilerin talep dilekçesi, maaş bordrosu ve kimlik belgelerinin eksiksiz sunulması gerekecektir. Hatalı olmayan evraklarla gerçekleştirilecek olan başvuruların sonuçlarının olumlu olacağını söyleyebiliriz. Davet yazısının Fransa’dan onaylı olması gerektiğini unutmamalısınız.
 • Ayrıca ticari, şoför vizesi ve gemici vizesi türlerinde başvurularınızı gerçekleştirirken, faaliyet göstereceğiniz alanlarda ekstra belgeleri hazırlamanız istenecektir.
 • Mesleki durumlarınıza ve ülkeye giriş şartlarınıza göre hazırlayacağınız listeleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Aynı zamanda ücretlerin güncel olarak ödenmesi ve seyahat sağlık poliçelerinin ilave edilmesi hususlarında sizleri memnun edecek sonuçları aktarıyoruz.
 • Tüm soru işaretlerinizden hızla kurtulmanız için adım atmak istediğinizde öncelikle sayfalarımıza gelmeniz yeterli olacaktır.
 • Bu sayede sizler için ciddi yönlendirmeleri gerçekleştirerek, işlemlerinizin hızla ve tam anlamıyla gerçekleşmesini sağlıyoruz. Adımlarınızın profesyonelce olacağını bu sayede görmüş olacaksınız.
 • Sitelerimiz üzerinden iletişim bilgilerimize ulaşabilir ve bizleri arayabilirsiniz. Planlı bir şekilde gerçekleştirilmesini istediğiniz başvurularınızda detayları elde etmiş olacaksınız.
 • Evraklarınızın onay alabilmesi için tüm detaylarının dikkatle yerine getirilmesi gerekmektedir. Sizler için takipleri gerçekleştirecek olan adreslerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 • Bir telefonunuzla tüm işlemlerinizi hızla gerçekleştirecek olan ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Adımlarınızın sizleri hedeflerinize tam istediğiniz süreçlerde ulaştırılacağını görmüş olacaksınız.
Frnsa vizesini hızlı bir şekilde almak için >> vizeofisi.com/fransa-vize sayfasından başvurunuz için gerekli olan koşulları öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
 • ×