• info@vizeofisi.com Türkiye
 • 0850 228 4353
Hollanda Vize Ücreti: 2021 Güncel Liste

Hollanda Vize Ücreti: 2021 Güncel Liste

 • 24
 • 20
 • Hollanda Vizesi
İçindekiler

Vizelerinizi alırken, tamamlamanız gereken şartlardan birisi de vize ücretleri ile ilgili olacaktır. Kesin olarak ödemeniz gereken ve 0-12 yaş dışında muafiyetinizin bulunmayacağı vize ücretlerinin seyahatlerinize göre değişebileceğini unutmamalısınız.

 • Bu nedenle öncelikle Vize Ofisi merkezlerimizle iletişime geçebilirsiniz. 12 yaş altındaki çocuklar dışında vize başvurularında her bireyden vize ücreti alınmaktadır. Sonuçların çeşitli sebeplerle olumsuz gelmesi durumunda ise bu ücretler iade edilmemektedir.
 • Vize ücretlerine biyometrik işlemler, ofislerin hizmet bedelleri ve kargo gibi ekstra ücretler yansıtılmamaktadır. Bu nedenle vize reddi yanıtını almamak ve hangi ücretlerin vize bedellerine dahil olacağının yanıtını alabilmek için Vize Ofisi merkezlerimizi arayabilirsiniz.
 • Belirli dönemlerde değişen vize ücretlerinin hangi tutarları içereceğini öğrenmek istediğinizde bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
 • Acil olarak Hollanda vizesi almak istediğinizde, bu başvurularınızın ekstra masrafları ödemeniz neticesinde gerçekleşeceğini göz ardı etmemelisiniz. Vize Ofisi merkezlerimiz sayesinde toplamda ne kadar masraf yapacağınızın yanıtını almış olacaksınız.
Hollanda Vize Ücreti: 2021 Güncel Liste

Hollanda Vize Ücretleri Güncel 2021

 • Vize kategorilerine göre ücretlerin değişebileceğini unutmamalısınız. Vize ücretlerine bazı harçların ve hizmet ücretlerinin ilave edilmesi sağlanmaktadır. Bununla birlikte toplam vize ücretlerinin kişilere ne kadar yansıtılacağının yanıtını veriyoruz.
 • Vize Ofisi merkezlerimiz sayesinde tahsil edilecek olan ücretler hakkında gerekli detaylara ulaşabileceksiniz.
 • Turistik vizelerde, ziyaret vizelerinde, ticari vizelerde veya uzun süreli vize türlerinde hangi ücretleri ödeyeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Ayrıca 6 yaşına kadar olan çocukların vize ücretlerinden muaf olduğunu unutmamalısınız.
 • 6-12 yaş arasında ise belirli miktarları alınan bu ücretler hakkında tüm detaylara adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Eğitim amacıyla veya Erasmus kapsamında gerçekleştireceğiniz
 • seyahatlerde ücretlerin değişkenlik gösterebileceğini unutmamalısınız. Vize uzmanlarımızla iletişime geçerek gerekli tüm detayları elde edebilirsiniz. Vize ofisi adreslerimiz aracılığıyla tüm masraflarınıza dair detayları elde edebileceksiniz.

Hollanda Vizesi Ücretleri 2021

Vize ücreti, vize işlemleri karşılığında dış sağlayıcılar adına tahsil edilmektedir.

Vize Türü
Konsolosluk Harcı ve Dış Sağlayıcı Ücreti
Turistik Vize
105€
Ticari Vize
105€
Transit Vize
105€
Ziyaret Vizesi
105€
Kültürel Vize
105€
Şoför Vizesi
105€
0-6 Yaş Arası
25€
6-12 Yaş Arası
65€
Antilleri Vizesi
Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.
Gemici Vizesi
Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.
Erasmus Vizesi
Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.
Geri Dönüş Vizesi
Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.

Hollanda Vizesi Danışmanlık Bedeli 2021

Hollanda vizesi başvurularında 20 yıllık deneyimi ile sizlere hizmet veren Vize Merkezi her bir kişinin yapacağı göçmen olmayan vize türleri için başvurularda 30  danışmanlık bedeli almaktadır.

Hizmet
Hizmet Bedeli
Genel Vize Danışmanlık Hizmeti
 • Kişiye Özel Evrak Listesi Gönderimi
 • Telefonda Sınırsız Destek Hizmeti
 • Vize Uzmanıyla Ön Başvuru Hizmeti
 • Başvuru Dosyanızın Hazırlanması Hizmeti
 • Randevu Alma Hizmeti
 • Fotokopi ve Çıktı Alma Hizmeti
 • Karşılama Hizmeti
30 EUR

 

EK HİZMETLERİMİZ

Hizmet
Hizmet Bedeli
Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti
20€
İngilizce Motivasyon Mektubu
300₺
Vize Kapınızda Hizmeti
100€
Vize – Pasaport Kurye Hizmeti
100₺

 

Hollanda Vize Ücretleri Detayları

Vize başvurularınızı yapmak üzere hangi seyahat amacına göre hareket edeceğinize karar verdikten sonra ödeyeceğiniz vize ücretlerinin iadesinin söz konusu olmayacağını aktarmaktayız.

Vize ücretleri devredilemeyeceği gibi, başka şahıslara satılamayacaktır. Tek bir başvuru için ödenmekte olan ve ret yanıtı alınması halinde yeniden ödenecek olan Hollanda vize ücretleri hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Hollanda vizeleri için kullanılacak olan bu ücretlerin yatırılması halinde sizler de pratik adımları atmış olacakınız. Tüm detayları ofislerimiz sayesinde elde edebilecek ve zam yapılması ve fiyatların güncellenmesi halinde bunlardan haberdar olabileceksiniz.

Vize ücretlerine muafiyetlerinizin olması halinde ekiplerimiz sizlere bu konuda gerekli açıklamaları gerçekleştirecektir. Vize reddi yanıtını almamanız için titizlikle hareket edecek olan ekiplerimizden faydalanabileceksiniz.

Her yıl değişen ücretlerle ilgili bilgi sahibi olmanızın mümkün olduğunu aktarmaktayız. Sizler de vize ücretleri hakkında uzmanlarımızdan gerekli yanıtları hemen alabilirsiniz. Sağlık sigortası gibi ödemelerin de gerçekleştirilebileceğinin altını çizmekte olan ekiplerimizin desteklerini daima hissedebileceksiniz.

Asla zor durumda kalmadan tüm işlemlerinizin gerçekleşmesi ve takiplerinin yapılması bu sayede mümkün olacaktır.

Ofislerimize telefon üzerinden ya da maillerden ulaşarak tüm sorularınızı paylaşabilirsiniz. Gerek Türkiye’de, gerekse Hollanda’da sürdürebileceğiniz işlemler hakkında tüm sorunlarınızın yanıtlarını ve çözümlerini elde etmiş olacaksınız.

Vize reddi alınması halinde ise vize ücretlerinin yeniden ödenmesi gerekecektir. Bu durumda vize reddi nedenlerini değerlendirerek sizleri olumlu bir süreçle karşılaştıracak olan ofislerimize ulaşabileceksiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, en yakın ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede danışmanlarımızın sizlere kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetleri aktaracağını görebileceksiniz.

Ekspres vize ücretlerinin diğer vize ücretlerine göre farklı olduğunu belirtebiliriz. Daha hızlı bir şekilde vize onaylarını almanızın ve başvurularınızın gerçekleştirilmesinin bu sayede mümkün olduğunu göreceksiniz. Acil vize başvurularınızda ve seyahat amaçlarınıza uygun Hollanda oturumve vize başvuruları ile ilgili bizleri aramanızı tavsiye ediyoruz.


Amsterdam Vize Ücreti Ne Kadar?

Hollanda’nın başkenti Amsterdam için vize ücreti 80 Euro'dur.

Mvv Vizesi Nedir?

90 günden daha fazla Hollanda'da ikametgah edecek kişiler MVV vizesiyle bu durumu sağlayabilir.

Vize Ücreti Nereye Ödenir?

Vize ücreti uçuş gerçekleştirilen ülkenin konsolosluğuna ödenir.

Yorumlar (20)

 Polat Kuşku
Polat Kuşku

Hollanda vize evrakları almak için öncelikle nereye başvurmam gerekiyor firmanız bana bu konuda yardımcı olabilir mi her bir belgeyi aynı yerden çıkarttırmam mümkün mü?

 Cevdet Dere
Cevdet Dere

Hollandaya ailem ile birlikte gitmek istiyorum Hollanda vize başvurusu 2021 yılında yapılabilir mi yoksa bu yıl pandemi nedeni ile herhangi bir vize başvurusunda bulunamam mı bilgisi olan varsa bir açıklama yaparsa sevinirim.

Bir cevap yazın:

Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

whatsapp