Hollanda Vizesi 2023 – Vfs Global Aracılığı

Vize Ofisi merkezlerimizi arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz halinde Hollanda turistik vizesini başarılı bir biçimde alabilirsiniz. 2023 yılında güncel olarak hazırlamanız gereken evraklarla ilgili detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 • Konsolosluğa doğrudan başvurmanıza gerek kalmadan, tüm aşamaları tamamlayabilmenizi sağlayacak olan ekiplerimizden gerekli destekleri alabilirsiniz. Seyahat acentelerinin ve görevli vize merkezlerinin gerçekleştirebilecekleri bu başvurularda nelere ihtiyacınızın olduğunu en iyi biçimde tespit etmekteyiz.
 • Aracı kurumlar tarafından gerçekleştirilecek olan Hollanda turistik vizesi alımları sayesinde 90 güne kadar olan seyahatlerinizi hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Schengen vizeleri kapsamında değerlendirilen bu başvurularınızı yapabilmeniz için umumi pasaporta sahip olmanız gerekmektedir.
 • Hususi, hizmet ve diplomatik pasaport sahibi olan kişiler 180 gün içerisinde 90 güne kadar seyahatlerini vizesiz biçimde gerçekleştirebilmektedirler.
 • Ancak bordo pasaportun olması ya da diğer pasaportlarla 90 günü aşacağınız durumlarda vize alımlarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 • Konsolosluğun karar vereceği başvurularınızla ilgili olarak tüm rezervasyonlarınızı hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Evrak ibrazlarının hızlı ve kaliteli biçimde gerçekleştirilmesi için sizlere destek oluyoruz.
 • Tüm koşullarınızın değerlendirilmesinde ve rezervasyon tarihlerinin net olarak aktarılmasında gerekli tüm yardımları bizlerden alabilirsiniz. Eğer aksaklık, hata veya eksiklikler olursa bu durumda talepleriniz kabul görmeyecektir.
 • Vize başvurularınızın geri çevrilmesi sizlere maddi ve manevi olarak birtakım kayıpları yaşatacaktır. Tüm bu hususların değerlendirilmesinde ve ilgili adımların hemen atılmasında nelere ihtiyacınız olduğunun yanıtını veriyoruz.
 • Mesleğinize göre hazırlamanız gereken tüm evrakların listesini paylaşmakta olup, adımlarınızı ideal biçimlerde atmanız için yardımcı oluyoruz.

Hollanda Vizesi 2021 Vize BaşvurusuHollanda Turistik Vize Evrakları 2023

Çalışanların, şirket sahiplerinin, öğrencilerin, devlet memuru ve ev hanımlarının turistik vizelerde hazırlaması gereken evraklar bulunmaktadır.

 • Çalışanların pasaportlarının 3 ay daha geçerliliklerinin bulunması, 2 adet biyometrik fotoğrafları ilave etmeleri, kimlik fotokopisi ve nüfus kayıt örneğini sunmaları, SGK işe giriş bildirgelerini tamamlamaları, son 3 aylık maaş bordrosunu ilave etmeleri, güncel tarihli banka hesap özetlerini sunmaları ve rezervasyonlara dair belgelerini aktarmaları yeterli olacaktır.
 • Bu belgelerin hazırlanmasının ardından ekiplerimize gönderilmesi halinde işlemler hızlı bir biçimde başlatılacaktır. Şirket sahiplerinin ayrıca şirketlerine dair evrakları ve konsolosluğa hitaben antetli kağıda yazılacak yazıyı ibraz etmeleri istenecektir. Ayrıca 4B dökümlerini dosyanın içerisinde bulundurmalıdırlar.
 • Öğrencilerin yukarıdaki belgelere ek olarak 18 yaşından küçük olmaları halinde muvafakatname ve sponsorluk belgelerini ilave etmeleri, öğrenci olduklarını belgelerle ispatlamaları gerekecektir. Aynı şekilde ev hanımlarının yapacağı başvurularda birinci dereceden yakınların sponsorluğu istenecektir.
 • Devlet memurlarının Hollanda turistik vize başvurularında sponsor yazısı ile görev kimlik kartlarının fotokopisini bulundurmaları istenecektir. Emekli olan kişiler, hangi bankadan maaşlarını aldıklarını ve hesap dökümlerini aktarmalıdırlar.
 • Bu sayede gerçekleştirilecek olan başvurularda parmak izi ibrazının son 5 yıl içerisinde verilmemiş olması halinde zorunlu olduğunu belirtebiliriz.
 • Ayrıca kişilerin yaşlarına ve bazı şartlarına göre vize ücretleri çeşitli tarifelerden istenecektir. Tüm bu hususları sizler için değerlendirecek olan ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Beraber seyahat edeceğiniz kişilerin olması halinde tüm başvuru sahiplerinin tek tek değerlendirileceğini unutmamalısınız.
 • Evraklarınızı hazırlayarak Vize Ofisi adreslerimize ulaştırmanız halinde randevularınız alınacaktır. Parmak izi ibrazını gerçekleştirmeniz gerekmediğinde şahsen başvurma zorunluluğunuz olmayacaktır.
 • Sizler de tüm sorularınızın yanıt bulması adına ziyaretlerinizi hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Evraklarınızın eksik olmaması, randevularınızın zamanında alınması ve tüm süreçlerle ilgili bilgi sahibi olmanız için sizlere destek olmaya devam ediyoruz.
 • İşlemlerinizin 3 ile 15 iş günü içerisinde tamamlanması halinde vize onaylarını aldığınıza ve pasaportlarınızın teslimine dair hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlerde en kolay şekilde ve pratik bir biçimde ulaşabileceğiniz yetkililerimizin yönlendirmeleriyle hata yapmaktan kaçınmış olacaksınız.

Hollanda Ticari Vize İşlemleriHollanda Ticari Vize İşlemleri

Hollanda seyahatlerinizi ticari amaçlarla gerçekleştirmek istediğinizde bizleri ziyaret etmeniz ve iletişim bilgilerimizden ulaşmanız yeterli olacaktır. Konsolosluk ek belge talep ettiğinde seyahat süreleriniz aksayabilir. Bu nedenle gerekli adımları hızlıca atmalı ve güncel evraklarla ilgili taleplerinizi bizlere ulaştırmalısınız.

Vize Ofisi danışmanlığında gerçekleştireceğiniz başvurular sayesinde herhangi bir problemi yaşamayacaksınız. Vizelerinizi kolayca almanızın nasıl mümkün olacağını görebilmek adına hemen adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 • Ofislerimiz sayesinde kısa sürede önemli adımları atmanın ve ciddi başarıları elde etmenin mümkün olacağını görebileceksiniz. Çünkü, tek başınıza veya işinin ehli olmayan kişilerin yanlış yönlendirmeleriyle hareket ettiğinizde hatalarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle gerekli tedbirleri almak için Hollanda ticari vize başvurularında bizleri tercih edebilirsiniz.
 • Hollanda’yı çeşitli sebeplerle ziyaret edebilir ve 90 günü aşmayacak durumlarda Schengen kısa süreli vizeleri alabilirsiniz.
 • Ticari sebeplerle giriş yapmak istediğinizde iş görüşmelerine katılabilir ya da iş toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ticari faaliyetlerinizin devam edebilmesi ve anlaşılır bir biçimde başvurularınızın gerçekleştirilmesi için bizleri haberdar edebilirsiniz.
 • Konsolosluğun talep edeceği evraklardan birisi, amaçlarınızı belirten dilekçelerinizin bulunmasıdır. İbrazların gerçekleştirilmesi esnasında Vize Ofisi merkezlerimiz sayesinde hataların giderileceğinş görebileceksiniz. Davet mektuplarınızda kaşe ve imza alanlarının doldurulmuş olması gerekmektedir.
 • Bu evrağın mail üzerinden aktarılması ve taratılarak elde edilmesi mümkündür. Hollanda Ticari vize başvurularınızın tarafımızca gerçekleştirilmesini istiyorsanız, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır. Bir telefon kadar uzağınızda olan ekiplerimizin, sizleri mağdur etmeyeceğinin altını çizmekteyiz.
 • Yaklaşık olarak 15 iş gününde sonuçları alabileceğiniz biçimde değerlendirmelerin ve başvuruların gerçekleştirilmesi adına harekete geçiyoruz.
 • Sizleri asla zor durumda bırakmayacak ve yeniden uğraş vermeyeceğiniz biçimde adımları atıyoruz. Ek belgelerin talep edilmesi sizlere zaman kaybettirebilir ve vize reddi ise vize ücreti gibi ödemelerin yeniden yapılacağı anlamına gelebilir.
 • Bu nedenle sizler de uygun zamanlarda ve en erken süreçlerde başvurularınızın nasıl gerçekleştirilebileceğine dair detayları elde etmiş olacaksınız.

Hollanda Ticari Vize Evrakları 2021Hollanda Ticari Vize Evrakları 2023

 • Pasaportlarınızın 10 yıldan eski olmaması, 2 adet boş sayfasının bulunması ve gidiş dönüş olarak planlamaların yapılması gerekmektedir. Dönüşün de hesaplanarak toplamda 3 ay daha geçerliliğinin olması halinde pasaportlarınız kabul görecektir.
 • Başvuru formlarınızın eksiksiz, istenen dillerde, imzalı bir şekilde sunulması gerekmektedir. 18 yaşının altında olan kişilerin ebeveynleri tarafından imzalanmış olması gerekecektir.
 • Vize talep dilekçelerinin konsolosluğa hitaben, antetli kağıda ve kaşeli, imzalı olarak hazırlanması gerekmektedir.
 • Fotoğraflarınızın standart ölçülerde olması, standartlara uygun görünümde ve 6 aydan eski olmaması yeterlidir.
 • Vize ücretlerinin nakit bir şekilde ödenmesi ve başvuru merkezlerinden tahsilinin ardından dekontlarının ilavesi istenecektir.
 • Sağlık sigortalarının seyahatlerinizin süresini kapsayacak biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Acentelerden yetkilendirme yazının başvuru sahibi tarafından imzalı olarak sunulması istenmektedir.
 • Kişilerin finansal durumlarının gösterildiği belgelerin ilave edilmesi gerekecektir.
 • Şirket banka hesaplarında belirli miktarlarda bakiyelerin yer alması zorunludur.
 • Otel rezervasyonları ve uçak bileti işlemlerinizle ilgili ispatlayıcı evraklarınızı sunmanız istenecektir.
 • Yabancı olan kişilerin Türkiye Cumhuriyeti oturum izin kartlarını ibraz etmeleri ve ikametlerine ilişkin bilgileri sunmaları istenecektir.
 • Eski pasaportlarla birlikte, mevcut pasaportlarda bulunan tüm işlenmiş sayfaların fotokopisi ilave edilmelidir.
 • Ayrıca kimlik belgelerinin de arka ve ön yüzü gösterecek şekilde fotokopileri istenmektedir.

Başvuru sahiplerinin çalışan, serbest meslek sahibi, devlet memuru, çiftçi veya emekli olmasına göre farklı prosedürler gerçekleştirilebilecektir.

Mülakata veya ek belge talebine gerek duyulmadan, başvurularınızın onay alabilmeleri için sizler de ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Schengen ülkelerini ziyaretinizle ilgili olarak tüm bilgileri kapsamlıca elde etmiş olacaksınız. Vize ücreti ve vize reddi konuları da dahil olmak üzere vize, oturum ve vatandaşlık hakkında gerekli bilgilerin elinizde olacağını görebileceksiniz.

Hollanda Aile ve Arkadaş Ziyareti Vize İşlemleriHollanda Aile ve Arkadaş Ziyareti Vize İşlemleri

Vize Ofisi merkezlerimizle iletişime geçmeniz neticesinde, güncel evrakları elde edebilir ve mail adresleriniz üzerinden alacağınız bilgilendirme mesajları sayesinde adımlarınızı hızla atabilirsiniz.

 • Gerekli evraklarla ilgili olarak tüm aşamaların takip edileceği sistemlerimizde sizler de memnun kalacaksınız. Hollanda Schengen vizeleri kapsamında kısa süreli olarak alabileceğiniz ziyaret vizeleri için tamamlamanız gereken bazı prosedürler bulunmaktadır.

Hollanda Aile ve Arkadaş Ziyaret Vize EvraklarıHollanda Aile ve Arkadaş Ziyaret Vize Evrakları

 • Konsolosluğa hitaben yazılacak olan dilekçede ziyaret amaçlarınızın belirtilmesi halinde, diğer evrakları da tamamlayarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Schengen vizesi kapsamında değerlendirilecek olan başvurularınızın neticesini Konsolosluk tarafından alabileceksiniz.
 • Ancak hem başvuruda, hem de sonuçlanma aşamasında şahsen başvurmak ve takip etmek yerine bizleri yetkilendirebilirsiniz. Bu sayede randevu alım işlemlerinizin, evraklarınızın adreslerimize ulaşmasının ardından kurumlara ibrazına kadar tüm işlemlerinizin takipçisi olacağız.
 • Bu aşamada dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Örneğin daha önceki 5 yıl içerisinde VIS ibaresinin bulunup bulunmadığını kontrol etmelisiniz. Vizelerde parmak izinin verilmesi halinde bu ibare yer alacaktır ve 5 yıl boyunca geçerliliğini koruyacaktır.
 • Eğer bu ibare var ise bu durumda şahsen başvurmadan ofislerimiz aracılığıyla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Başvuru merkezlerine gitmeye gerek kalmadan bu adımları hızlı bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Başvuru süreçlerinizin takip edilmesinde ve sonuçların tarafınıza iletilmesinde dakik davranacak olan ekiplerimizden faydalanabileceksiniz.
 • Ayrıca ziyaret amacıyla Hollanda’ya gitmek istediğinizde, ülkede yaşayan aile bireylerinden ya da arkadaşlarınızdan davet mektuplarını alarak dosyanıza eklemeniz gerekmektedir.
 • Seyahat amaçlarınızı, konaklama bilgilerinizi ve hangi tarihlerde ziyaretlerinizi gerçekleştireceğinizi belirten, davet sahibinin kimlik ve pasaport bilgilerini içeren ve başvuru sahibi olarak sizin de bilgilerinize yer verilecek olan bu davet mektubu sayesinde işlemleriniz hızla sürdürülecektir.
 • Davet edilen kişiye hitaben yazılacak olan bu mektuplardaki detayların prosedürlere uygun olması halinde işlemlerin sorunsuzca tamamlanacağını belirtebiliriz.

Hollanda Aile ve Arkadaş Ziyaret Vizesi Evrakları 2021Hollanda Aile ve Arkadaş Ziyaret Vizesi Evrakları 2023

 • 2 adet boş sayfası bulunan ve 10 yıldan daha eski olmayan pasaportlarınızın aslı ile işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Aynı zamanda seyahatlerinizin bitiş tarihi olan süreçten itibaren 3 ay daha geçerliliğinin devam etmesi gerekmektedir. Bu şartlar yerine gelmediğinde konsolosluğun vereceği olumsuz yanıtlar nedeniyle seyahatlerinizi ertelemek veya iptal etmek zorunda kalabilirsiniz.
 • Ayrıca vize başvuru formunun eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Reşit olmayan kişilerin Hollanda ziyaret vizesi başvurularında ebeveynlerinin imzası gerekmektedir.
 • Fotoğrafların 6 aydan daha eski olmaması ve beyaz fonlu olması, ayrıca 2 adet biyometrik ölçülerde olması yeterlidir.
 • Vize ücretlerinin nakit bir şekilde ödenmesi gerekmektedir ve bu ücretlerden 12 yaşına kadar olan çocuklar muaftır.
 • Seyahat sağlık sigortalarının ülkeye giriş ve çıkış yapılacak tarihleri kapsaması gerekmektedir.
 • Ayrıca başvuru sahibi tarafından acentelerin yetkilendirildiğine dair yazıları imzalı olarak vermeleri istenmektedir.
 • Hollanda’da oturum izni olan veya vatandaşlık hakkını kazanan kişilerden gelecek olan Belediye davetiyelerinin orijinal olması ve tarihlerinin 3 aydan eski olmaması gerekmektedir.
 • Aynı zamanda yakınlığı ispat eden belgelerin sunulması önem arz etmektedir.
 • Finansal durumları gösterir belgelerin eklenerek, konsolosluğun taleplerinin yerine getirilmesi istenecektir.
 • Çalışmayan kişilerin başvuru yapması durumunda, birinci dereceden yakınlarının sponsor olması gerekmektedir.
 • Öğrencilerin 18 yaşının altında olması durumunda sponsorluk ve muvafakatname belgelerini eklemeleri şarttır.

Ayrıntılı bir şekilde yapacağınız başvuruların onaylanması halinde ekiplerimiz sizleri bilgilendirecektir. Davet amaçları, seyahat nedenleri ve kimlerin, nasıl davet ettiğine kadar pek çok detayın yer alması gerekmektedir. Bu sayede işlemlerinizin hızla tamamlanacağını ve sonuçların seyahatlerinize uygun şekilde, istediğiniz gibi geleceğini görebileceksiniz.

Hollanda Transit Vize İşlemleri

Hollanda üzerinden gideceğiniz üçüncü bir ülkeye geçiş hakkını elde edebilmek için Hollanda transit vize başvurularını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bu sayede, kısa bir zaman dilimi içerisinde Hollanda’da bulunmayı ve bu süreler dolmadan asıl geçmek istediğiniz ülkeye giriş yapmayı başarabilirsiniz.

 • Sizler de bu aşamaları tamamlayabilmek için Vize Ofisi merkezlerimizi arayabilirsiniz. Bu sayede işlemlerin nasıl gerçekleştiğine ve hangi evrakları hazırlayacağınıza dair detayları öğrenmiş olacaksınız. Güncel Hollanda Transit vize evrakları ve tüm aşamaları hakkında gerekli bilgilere ulaşmak istediğinizde bir telefon kadar uzağınızda olan ekiplerimizden tüm destekleri alabilirsiniz.
 • Bazı ülkelerin vatandaşı olmanız halinde, transit geçişlerde vize almanız gerekmektedir. Eritreya, Etiyopya, Gana gibi pek çok ülkenin vatandaşının alması gereken transit vizeler ile seyahatlerinde,  bu bölgelerden çıkmanıza izin verilmeyecektir.
 • Bu durumda Hollanda içerisinde dolaşım hakkınız bulunmayacaktır. Herhangi bir bölge ayrımı olmaksızın başvurularınızı gerçekleştirebilir ve pasaportlarınızı teslim alabilirsiniz.
 • A tipi vize kategorisi içerisinde yer alan bu vizeye başvuru şartlarınızı değerlendirdikten sonra sizlere geri dönüş sağlıyoruz.
 • Bu vize türü Schengen vizeleri arasında sayılmamaktadır. Schengen vizeleri 90 gün süreyle, uzun süreli vize başvuruları ise 90 günün üzerinde konaklama hakkını elde etmenizi sağlayacaktır.
 • İşte sizler de bu detayları elde edebilmek için tüm süreçlerin takipçisi olacak Vize Ofisi merkezlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Online olarak tüm sorularınıza yanıt verecek olan ekiplerimizin incelemeleri neticesinde en doğru yanıtları elde etmiş olacaksınız.

Hollanda Transit Vize Evrakları 2021Hollanda Transit Vize Evrakları 2023

 • Pasaportlarınızın güncel olmasına özen göstermelisiniz. 2 adet boş sayfası bulunan pasaportlarınızla adım atmalısınız. Planaldığınız dönüş tarihi itibariyle 3 ay daha geçerliliği olması gerektiğini unutmamalısınız.
 • Gidilecek olan ülke Hollanda dışında bir ülke olacağından, o ülkeye ait vizenin sunulması istenecektir.
 • Seyahat amaçlarınızın yansıtılacağı doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmış evraklara gereksinim sunulacaktır. Rezervasyonlar, konaklama ve uçul bilgileri ile mesleki bilgilere yönelik olarak belgeler bu dosya içerisinde yer alacaktır.
 • Vize başvuru formunun herhangi bir hataya yer verilmeyecek biçimde hazırlanması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan kişinin 18 yaşının altında olması durumunda muvafakatname belgesinin imzalanması istenecektir.
 • Biyometrik fotoğrafın 1 adet ve 6 aydan eski olmaması yeterlidir. İstenen ölçülerde, beyaz arka fonlu ve yüzün net olarak görüleceği belgelerin ibrazı halinde başarılı sonuçlar elde edilecektir.
 • Sağlık sigortasının ve vize ücretlerinin seyahat amaçlarına göre yatırılması ve ücretlerin ödendiğine dair belgelerin ilave edilmesi yeterli olacaktır.
 • Pasaportlarınızda tüm işlenmiş sayfaları ilave etmeniz istenecektir. Eğer elinizde geçmişte kullandığınız pasaportlar var ise bunları da sunmanız gerekmektedir. Daha önce Schengen, Kanada ya da Amerika gibi ülkelere vize almış iseniz, bunların ibrazı istenecektir.
 • Diğer yandan Türkiye Cumhuriyeti’nde oturum ve ikamet etme izni bulunan kişilerin, yabancı ülke vatandaşı olarak başvuru yapmaları halinde bu durumu ispat etmeleri gerekecektir.

Tüm bu evrakları hazırlayarak sunacak olan kişiler, şahsen başvuru yapmak yerine Vize Ofisi adreslerimizi arayarak gerekli destekleri alabilmektedirler. Konsolosluğun ek belge talep etmesine fırsat verilmeyecek biçimde adımların atıldığını söyleyebiliriz.

 • Buna göre büyükelçilik/konsolosluk tarafından onaylanma yetkisi bulunan dosyalarınızdaki durumların değerlendirileceğini aktarabiliriz.
 • Tam donanımlı ve yetkili olan ekiplerimizden gerekli detayları alabilir ve sizleri mutlu edecek sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Eksiksiz bir şekilde sunacağınız evrakların yanıtlarının sorunsuz gelebilmesi için titizlikle adım atmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Vize reddi yanıtını almanızın sizleri tekrar masraf yapmaya sürükleyeceğini aktarabiliriz. Tüm ödemelerin yeniden yapılacak olması nedeniyle zor durumda kalmamanız için ofislerimiz sizlere daima destek olacaktır. Süreçlerin olumlu bir şekilde devam etmesi için gerekli adımların atılacağını görebileceksiniz.

Hollanda Şoför Vize İşlemleri

Türkiye Cumhuriyeti’nde kayıtlı olan araçlarla Hollanda’da kargo veya yolcuların taşınmasına izin verilmesi amacıyla Şoför vizesi başvuruları gerçekleştirilmektedir.

 • Buna göre üçüncü ülke vatandaşlarının veya Türk vatandaşlarının Vize Ofisi merkezlerimizi arayarak tüm detaylara ulaşabileceklerini aktarmaktayız
 • Sizler de herhangi bir bölge sınırlaması olmaksızın, başvurularınızı istediğiniz şekilde gerçekleştirebilir ve pasaportlarınızı aldıktan sonra hizmetlere dahil olabilirsiniz.
 • Bordo pasaport sahibi olan kişilerin şoför vizesi almaları için önemli prosedürleri uygulamaları gerekmektedir. 90 güne kadar olan seyahatlerde şahsen başvurma zorunluluğu yoktur. Konsolosluklar görevli ofisler aracılığıyla başvuruları almaktadır.
 • Değerlendirmeleri en kısa sürede tamamlayarak, kişilerin haberdar olmasına olanak vermektedir. Buna göre başvurularınızın takip edilmesi ve Schengen vizeleri kapsamında kısa süreli vize başvurularınızın gerçekleştirilmesi için tek yapmanız gereken şey bizleri ziyaret etmek olacaktır.

Hollanda Şoför Vizesi Evrakları 2021Hollanda Şoför Vizesi Evrakları 2023

 • Pasaportların 10 yıldan eski olması halinde değiştirilmesi gerekmektedir. 2 adet boş sayfası bulunmadığı takdirde işlemleriniz gerçekleştirilmeyeceğinden yenileme işlemlerine başlamanız istenecektir. Tüm bu şartları sağladıktan sonra, 3 ay daha geçerliliği olacak pasaportlarınızla işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
 • Vize başvuru formunu kişinin eksik doldurması, konsolosluğun olumsuz yanıt vermesine neden olacaktır. İmzalarda ve kaşe bölümünde herhangi bir eksikliğin yer almaması, kurumlar tarafından onayların tam olması gerekmektedir. Kişilerin 18 yaşını doldurmamış olmaları durumunda velileri tarafından izin belgelerinin hazırlatılması ve noterden onaylatılması istenecektir.
 • Fotoğrafın istenen ölçülerde ve özelliklerde yalnızca 1 adet olması yeterlidir. Son 6 ay içerisinde çekilmiş olması halinde tüm süreçler başarıyla sürdürülecektir.
 • 12 yaşının üzerinde olan her bireyin başvurularında vize ücretleri alınmaktadır. Ayrıca biyometrik veri ibrazlarının son 5 yıl içerisinde gerçekleşmemiş olması halinde bu işlemlere tabi tutulacaktır.
 • Kişilerin acenteleri veya firmaları yetkilendirdiğine dair evrakları sunmaları istenecektir. Bu sayede kişiler şahsen başvurmak zorunda kalmayacaklardır.
 • Seyahat sağlık sigortasının ve vize ücretlerinin güncel fiyatlar üzerinden ödenmesi ve dekontların dosyaya ilave edilmesi şarttır.
 • Uçak ve kalacak yere dair rezervasyon bilgilerinin sunulması talep edilmektedir.
 • Seyahat süreleriniz içerisinde başka bir ülkeye geçiş yapma durumunuzun olması halinde bunu net bir şekilde bildirmelisiniz. Seyahat planınızda bilgilerin birbirini tutmaması halinde konsolosluk olumsuz yanıt verecektir. Bu nedenle tüm işlemlerinizin hızla tamamlanabilmesi için ekiplerimizi haberdar edebilirsiniz.
 • Kişilerin şoför vizesi almak istediklerinde şirketlerinden ticari davetiyeleri bulundurmaları gerekmektedir.
 • Eğer fuarlara katılım yapılacak ise bu durumda giriş kaydını gösterir evrakların sunulması istenecektir.
 • Başvuru sahibinin mesleğine göre farklı evrakların talep edilebileceğini göz ardı etmemelisiniz. Tüm evrakların güncel olması, maaş bordrosu gibi gelir gösterir belgelerin son 3 aylık süreçte edinilmesi gerekmektedir.
 • Çiftçilerin, emeklilerin, memurların veya öğrencilerin başvurularında dikkate alınacak bazı ekstra hususlar bulunmaktadır.
 • Şoför olarak başvuru yapacak olan kişinin Türkiye’de kayıtlı tüm şoför listesini elde etmeleri ve içerisinde kendi adlarının da yer alması gerektiğini bilmeleri önemlidir. Bunun dışında c2 belgesinin sunulması, araç ruhsal ve ehliyet belgelerinin de ibraz edilmesi gerekecektir.

Tüm bu süreçlerin başarılı bir şekilde ilerlemesi durumunda sonuçların hızla elde edileceğini belirtebiliriz.

 • Bu sayede işlemlerinizin ardından ekiplerimiz pasaportlarınızın teslimlerini gerçekleştirecektir. Ekiplerimizi arayarak vize ücretleri hakkında tüm bilgileri detaylıca elde edebilirsiniz.
 • Seyahat amaçlarınıza göre değişen fiyatlarla ilgili net bilgileri bu sayede yakalayabileceksiniz. Konsolosluğun uygun olduğu tarihlerde başvurularınızın gerçekleştirilmesi ve sonuçların da bu durumda hızla alınması için adım atmaktayız.
 • Tüm gelirlerinizi ve maaş bilgilerinizi eksiksizce sunmanız halinde, konsolosluğun ikna olabileceği içeriklerle tüm hedeflerinize kısa yoldan ulaşmanıza olanak verilecektir.

Hollanda Denizci Vize İşlemleriHollanda Denizci Vize İşlemleri

Hollanda vize türleri arasında Ticari vize kategorisinde yer alacak olan bu vize ile ziyaretlerinizi denizci olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Hollanda’yı ziyaret etmek isteyen denizcilerin Vize Ofisi merkezlerimizle iletişime geçerek prosedürleri öğrenmelerine olanak veriyoruz.

 • Vize başvurularınızın hatalı yapılması sizlere zaman kaybettirebilir. Seyahat etmek istediğiniz süreçlere vizelerinizin onaylı bir şekilde yetişebilmesi için öncesinde başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz.
 • Bu süreç en geç 1 ayı kapsamaktadır. Eğer bu süreleri aşarsanız, herhangi bir olumsuzluk durumunda vizeleriniz yetişmeyebilir.
 • Bu nedenle Vize Ofisi merkezlerimizle iletişime geçmeniz halinde en erken 90 günlük süreçten, en geç 30 günlük sürece kadar olan dönemde başvurularınız gerçekleştirilecektir.
 • Hollanda Denizci vizesi şartlarını sizler için değerlendirecek olan profesyonel ekiplerimize tüm sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Hollanda Denizci Vizesi Evrakları 2021Hollanda Denizci Vizesi Evrakları 2023

 • Pasaportlarınızın 10 yıldan eski olmaması halinde geçerli olacağını göz ardı etmemelisiniz. Ayrıca pasaportlarınızda Hollanda denizci vizesinin basımı için 2 adet boş sayfaya ihtiyacınız olacaktır. Seyahatlerinizin bitiminden itibaren 3 ay daha geçerliliğini koruması halinde başvurularınız kabul edilecektir. Ülkeye ulaştığınızda pasaportlarınızın süresini uzatma ve yenileme gibi işlemleri gerçekleştiremeyeceğinizden dolayı, ülkeye giriş yapmadan önce Türkiye’de tüm işlemleri tamamlamanız gerektiğini vurgulamaktayız.
 • Vize başvuru formunun başvuru sahibi tarafından doldurulması gerekmektedir. Eğer başvuru sahibinin yaşı 18’e gelmemiş ise bu durumda her iki ebeveynin yasal olarak imzalarının yer alması gerekmektedir. Schengen vize başvuru formunu elde edebileceğiniz linkleri öğrenmek için adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm aşamalarda sizlere destek olacak ekiplerimizden en ince ayrıntıları dahi öğrenebilirsiniz.
 • Biyometrik fotoğrafların 1 adet olması ve son 6 ay içerisinde çekilmiş olması yeterlidir. Fotoğrafın arka fonu beyaz renkli olmalıdır. Diğer renklerin kabul edilmeyeceğini, yüzünüzün net olmaması halinde işlemlerinizin olumsuz bir şekilde ilerleyeceğini unutmamalısınız.
 • Hollanda Denizci vizesi başvurularında, diğer vize türleri ile ilgili işlemlerinizde olduğu gibi vize ücretlerini yatırmanız gerekmektedir. Bu ücretlerin 12 yaşına kadar olan başvuru sahiplerinden alınmayacağını belirtmekteyiz. Vize ücretlerinin, vize reddi gibi olumsuz bir yanıt alınması halinde yeni başvurularda yeniden ödenmesi gerektiğini unutmamalısınız. Bu durumda sizler de başvurularınızın yardım alarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda aksiliklerin yaşanma ihtimallerini çok daha az seviyelere indirebilirsiniz.
 • Başvuru sahiplerinin doldurması gereken acente veya firma yetkilendirme yazıları sayesinde evrak teslimlerinin şahsen yapılmasına gerek kalmayacaktır. Sizler de aksiliklerin giderilmesinde etkili olacak adımları atmak üzere ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz. Büyük avantajları yaşamanız için işlerinizi kolaylaştıracak olan çalışanlarımız sayesinde zahmet etmeden sonuçlara ulaşabileceksiniz.
 • Denizci cüzdanının aslını ve fotokopisini ilave etmeniz, işverenin antetli kağıda yetkili olarak hazırlayacağı yazı, Türkiye’de faaliyet gösteren şirketin imza sirkülerinin dahil olması gerekmektedir.
 • SGK iş giriş dökümlerinin, garanti yazısının, pasaport fotokopilerinin ve üçüncü ülke vatandaşlarının ikamet belgelerinin ilave edilmesi şarttır. Sizler de tüm işlenen sayfaların fotokopilerini ilave ederek pasaportlarınızla ilgili herhangi bir eksikliğe neden olmayacak adımları atabilirsiniz. Kimlik ve diğer evraklarınızla ilgili ibrazlarda mutlaka güncel adımları atmanız gerekmektedir.
 • Hollanda vize evrakları hataların ve eksiklerin olması durumunda başvurularınızın olumsuz ilerlemesi sizlere çok şey kaybettirecektir. Bu nedenle adımlarınızı atarken hatalardan kaçınmalı ve destekleri almaya devam etmelisiniz. Kişisel bilgilerinize dair evraklarda eskimiş, yıpranmış ve güncelliğini yitirmiş olan içerikler kabul edilmeyecektir.
 • Vize ücretleri ve güncel evrak listesine ulaşmanızın pratik yöntemlerini sizlerle paylaşıyoruz. Tüm detayları elde etmek için bir telefonla yetkili kişilere ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz sayesinde konsolosluğun beklentilerine uygun adımlar atılacaktır. Tüm evrakların kontrolü ve vize sonuçlanmasına dair takiplerin hızla gerçekleştirilebileceğini görebileceksiniz. Ofislerimize online olarak ulaşmanız veya iletişim bilgilerinden aramanız halinde mutlu olacağınız sonuçları elde edebileceksiniz.

Hollanda Kültürel-Sanat-Spor-Konferans ve Araştırma Faaliyetleri VizesiHollanda Kültürel-Sanat-Spor-Konferans ve Araştırma Faaliyetleri Vizesi

Hollanda’ya çeşitli amaçlarla seyahat etmek isteyebilirsiniz. Bu amaçlarınız arasında kültürel faaliyetler, sportif çalışmalar, konferans veya araştırma gibi faaliyet var ise buna yönelik başvuruları gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Standart olarak hazırlayacağınız turist vizesinin yanı sıra bazı ek belgelere ihtiyaç duyulacaktır. İşte sizler de bu hususta gerekli bilgileri alabilmek için Vize Ofisi merkezlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 • Bu sayede Hollanda Kültürel-Sanat-Spor-Konferans ve Araştırma Faaliyetleri Vizesi ile ilgili en iyi çalışmalardan faydalanabileceksiniz.
 • Sizlere gerekli bilgileri aktaracak olan ekiplerimiz sayesinde ibraz etmeniz gereken evraklar hakkında bilgi alabileceksiniz.
 • Faaliyetleriniz boyunca ülkede kalabilmek için ve size verilecek olan süreleri aşmadan ülkeye geri döneceğinizi ispat edecek belgelerle başvurmak adına sizlere destek olacak ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Gerek mail üzerinden, gerekse telefonla ulaşmanız halinde gerekli yanıtları alabileceksiniz.
 • Bulunduğunuz adreslere en yakın ofislerimizle iletişime geçmeniz, evraklarınızı kargo veya kurye ile ulaştırmanız ve soru işaretlerinizi yok etmek üzere adım atacak olan ekiplerimize sorularınızı yöneltmek için sizler de bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.
 • Böylece hatasız, eksiksiz ve tam olarak gerçekleştireceğiniz başvuruların, sizlere vizelerinizi almanız için fırsat tanıyacağını görebileceksiniz.

Hollanda Kültürel-Sanat-Spor-Konferans ve Araştırma Faaliyetleri Vizesi 2021Hollanda Kültürel-Sanat-Spor-Konferans ve Araştırma Faaliyetleri Vizesi Evrakları 2023

 • Pasaportlarınızın 10 yıldan daha eski olmaması gerekecektir. 2 adet boş sayfasının olması yeterlidir ve herhangi bir problemin yaşanmaması için tedbirlerin alınması gerekmektedir. Diğer yandan vizelerinizin bitiş tarihi itibariyle 3 ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportlarınızla ilgili tüm işlemlerin Türkiye’de tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu nedenle güncelliğini yitirmemiş evraklarla başvurmanız gerekecektir. Sizleri memnun edecek olan hizmetleri Vize Ofisi merkezlerimiz aracılığıyla alabilirsiniz.
 • Vize başvuru formunda herhangi bir eksiğin yer almaması gerekmektedir. Schengen vizeleri kapsamında doldurmanzı gereken bu formu imzalamanız gerekecektir. 18 yaşının dolmamış olması halinde yasal olarak velilerin imzalaması istenecektir.
 • Fotoğrafların 1 adet olması, yüzün net görünmesi ve 6 aydan eski olmaması gerekecektir. Beyaz arka fonun olması ve istenen ölçülerde yer alması yeterli olacaktır.
 • Vize ücretlerinin vize reddi gibi bir durumda yeniden ödenmesi söz konusu olmayacaktır. Bir başkası tarafından kullanılmayacak olan bu ücretlerin tek seferlik olduğu unutulmamalıdır. Seyahat amacınıza göre hareket etmeli ve ücretleri 0-12 yaş dışında tüm bireyler için yatırmalısınız.
 • Başvuru sahiplerinin acente ve firma yetkilendirme yazılarının imzalı olarak hazırlanması gerekecektir.
 • Sağlık seyahat sigortasının yatırılması ve poliçesinin eklenmesi gerekecektir.
 • Uçak ve otel rezervasyonlarının gidiş dönüş tarihiyle uyumlu olması gerekmektedir.
 • Reşit olmayan kişilerin muvafakatnameleri ebeveynler tarafından almaları gerekmektedir.
 • Sanat, sportif, eğitim veya araştırma programları için davet yazılarının olması isetnecektir.
 • Grup halinde gidecek olan kişilerin başvurularını nasıl gerçekleştireceklerini Vize Ofisi olarak açıklıyoruz.
 • Başvuru sahiplerinin çalışan olması, iş yeri sahibi olması, memur, çifçti veya emekli olarak başvurması halinde gerekli adımlar atılacaktır. Öğrencilerin ya da çalışmayan kişilerin veya ev hanımlarının başvurularında sponsorluk belgelerinin ilavesi gerekecektir.
 • Finansal durumu gösterir belgelerin son 3 ayı kapsayacak şekilde güncel olması istenecektir.
 • Yabancı kişilerin ikamet belgelerinin ilavesi gerekmektedir.
 • Pasaportların fotokopilerini eskiyi kapsayacak şekilde yansıtmalısınız. Geçerlilik sürelerinin dolmamış olmasına özen gösterilmelidir. Vizeli ve mühürlü sayfaların fotokopilerinin eklenmesi gerekecektir. Tüm işlenmiş sayfaların ilave edilmesi ve geçmiş pasaportların eklenmesi istenecektir. Özellikle Schengen vizelerine, Amerika ya da Kanada vizelerinin fotokopilerine gerek duyulmaktadır.

Tüm sorunlarınızın giderilmesinde etkili olacak adımları atabileceksiniz. En kısa sürede cevapları elde edeceğiniz görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Alanında uzman olan kişilerle yapacağınız görüşmeler sayesinde vizelerinizi sorunsuz bir şekilde alabileceksiniz. Tüm belgelerin ve bilgilerin güncel olması halinde süreçlerin olumlu ilerleyeceğinin altını çizmekteyiz.

Hollanda Geri Dönüş Vize İşlemleriHollanda Geri Dönüş Vize İşlemleri

Hollanda’da oturum şartlarını yerine getirdiğinizde, başvurularınızı gerçekleştirerek oturum kartlarınızı alabilirsiniz.

Hollanda’da kalmanıza yarayan bu kimliğinizi ve kartınızı kaybetmeniz durumunda ise bazı prosedürler uygulanmaktadır.

 • Yalnızca bu durumlarda değil, aynı zamanda kartlarınızın süresinin dolması halinde ya da çaldırmanız durumlarında da geri dönüş vizesi almanız gerekmektedir.
 • Vize Ofisi ekiplerimiz sayesinde geri dönüş vizesinin şartlarını ve hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Online olarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz, taleplerinizi iletmeniz ve sorularınızı yöneltmeniz halinde kısa sürede geri dönüşlerin yapılacağına dikkat çekiyoruz.
 • Hollanda’da oturum sahibi olan vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunlara karşı çözüm üretebilecek donanıma sahip olan ekiplerimizden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir bölge sınırlaması olmaksızın, bizlere ulaşabilir ve yanıtları hızla alabilirsiniz.
 • Sizler de Schengen vizelerini alarak 90 gün içerisinde Hollanda seyahatlerinizi gerçekleştirebilir veya aile birleşimi, öğrencilik ve çalışma izinleri gibi amaçlarla 90 günden daha fazla kalmak isteyebilirsiniz.
 • D tipi uzun süreli vizeyi alarak, 90 günün üzerinde Hollanda seyahatlerinizi gerçekleştirmek istediğinizde, ülkeye giriş yapmanızın ardından ilgili kurumlara başvuru yaparak oturum kartlarını elde etmeniz gerekmektedir.
 • Bu kartların zaman içerisinde kaybolması, çalışması ya da sürelerinin dolması gibi sebeplerden dolayı kişilerin ülkeye dönüş vizesini almaları gerekmektedir.
 • Vize başvuru evraklarında ve vize ücreti gibi bazı sorularda sizler de merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Danışmanlık hizmetlerinde kaliteli ve eşsiz fırsatları sunmakta olan ekiplerimiz sayesinde nerede olursanız olun bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu unutmayacaksınız. Çünkü sizlere daima en kaliteli hizmetlerini sunmaya devam edecektir.

Hollanda Geri Dönüş Vizesi Evrakları 2021Hollanda Geri Dönüş Vizesi Evrakları 2023

 • Pasaportunuzun aslını ibraz etmeniz ve 10 yıldan eski olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Pasaportlarınızda en az 2 adet boş sayfanın olması yeterlidir ve dönüş yapacağınız süreç itibariyle 3 ay daha geçerli olmasına önem verilmektedir. Bu sürelerin Hollanda’da uzatılması mümkün olmayacağından, Türkiye’de işlemlerinizi tamamlayıp başvurmanız istenmektedir.
 • Vize başvuru formunun eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Eğer 18 yaşının altında bir kişi başvuru yapacak ise ebeveynlerinin imzalaması gerekmektir. Ayrıca sponsorluk yazısını ve muvafakatname belgesini eklemesi istenecektir.
 • 1 adet biyometrik fotoğrafın beyaz arka fonlu ve net görünür olması yeterlidir.
 • Vize ücretlerinin başvuru merkezlerine ödenmesi aşamasında ekiplerimiz sizlere daima yardımcı olacaktır.
 • Başvuruların şahsen yapılmayacak olması durumunda, başvuru sahiplerinin acenteleri yetkilendirdiğine dair yazıları aktarmaları istenecektir.
 • Eğer çalıntı ya da kayıp belgeniz varsa, bu durumda polis tutanağını ibraz etmeniz gerekmektedir.
 • Oturum izninin dolmasından dolayı başvuracak olan kişilerin, geçerlilik süresinin dolduğunu gösterir belgeleri ilave etmesi istenecektir. Ayrıca pasaportta çıkış damgasının olmasına ve uçak biletleri gibi bazı evraklara gereksinim duyulacaktır.
 • Türkiye’ye hangi tarihte giriş yapacağınızın açıkça belirtileceği dileklerin hazırlanması önemli olacaktır.
 • Son giriş damganızın pasaportunuzda belli olmaması halinde veya pasaportunuzun kaybolması durumunda Emniyet Müdürlüğü’nden alınacak olan dökümlerin dosyanızda yer alması istenecektir.
 • Eski pasaportların fotokopilerinin mutlaka yer almasına önem verilmelidir. Yeni pasaportlarda daha önce alınan vizeler var ise fotokopilerini eklemeniz gerekecektir.

Tüm bu faktörleri sizler için değerlendirerek, memnun kalacağınız hizmetleri sunacak olan adreslerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayede rahat edeceğiniz adımları atabilecek ve sonuçlardan son derece memnun kalacaksınız. Uzmanlarımız sayesinde tüm sorularınıza hızla yanıt bulmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Yetkili kurumların ikna olacağı biçimde gerçekleştirilecek olan başvurularınız sayesinde sonuçların lehinize olacağını söyleyebiliriz.

Vize reddi gibi yanıtları almamak adına titizlikle davranmalı ve bu konuda ihmale yer vermemelisiniz. Evraklarınızın güncel olması ve istenen şartlarda sunulması yeterli olacaktır. Böylelikle atacağınız adımların en hızlı şekilde ve olumlu biçimde geri döneceğini belirtmekteyiz.

Hollanda Remigrant / Erken emeklilik Alanlar Hakkında Bilgi

Vize Ofisi merkezlerimizi arayarak Hollanda vize işlemlerinizle ilgili tüm süreçleri öğrenebilirsiniz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız en özel bilgileri ve ulaşması kolay olan ekiplerimizi tek bir çatı altında bulabileceksiniz.

 • Sizler için tüm detaylara değinmekte olan çalışanlarımızın hoşgörülü ve samimi yaklaşımları sayesinde, memnun kalacağınız tercihleri yapabileceksiniz.
 • Vize başvurularınızı zamanında yapabilmek ve seyahatlerinizi aksatmadan tamamlayabilmek adına sizleri bekleyen fırsatları yakalamak istediğinizde bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
 • Tüm sorularınıza bıkmadan yanıt vermeye devam eden ekiplerimiz sayesinde Hollanda Remigrant / Erken emeklilik alan kişiler tarafından tamamlanması gereken evraklarla ilgili bilgi alabileceksiniz.
 • Tüm süreçlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi adına profesyonel seçimleri yapmanız gerekmektedir. Sizler de dilediğiniz tarihlerde süreçlerin hızlı bir şekilde tamamlanması için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Hollanda Remigrant / Erken emeklilik alan kişilerin hangi adımları atmaları gerektiğini ve başvuruları hangi süreçlerde tamamlayabileceklerini aktarmaktayız.
 • Vize alımlarında en çok merak edilen sorulardan birisi de vize ücretleridir. 0-12 yaş arasındaki her bireyin ödemesi gereken bu tutarlar hakkında öğrenmek istediklerinizi bize sorabilirsiniz.
 • Çünkü sizler için yıllara ve seyahat amaçlarınıza göre değişim gösteren vize ücretleri hakkında tüm bildiklerimizi aktarmaktayız.
 • Doğru ve net yanıtları alabilmek, en iyi yönlendirmeleri yapacak olan ekiplerle tanışmak ve vakit kaybetmemek için bu süreçleri takip edecek olan deneyimli kişilere ulaşmak istediğinizde en doğru adreslerden birisi Vize Ofisi merkezlerimiz olacaktır.
 • Tüm sorunlarınıza çözüm üretecek ve sizleri de mutlu etmeyi başaracak olan sayfalarımız üzerinden takip edeceğiniz gelişmelerin faydalı olacağını görebileceksiniz. Aklınıza herhangi bir soru takıldığında Hollanda’dan veya Türkiye’den başvurularınızı gerçekleştirebilir ve taleplerinize kısa sürede geri dönüşlerin yapılacağını görebilirsiniz.

Hollanda Remigrant Erken Emeklilik Vize Evrakları 2021Hollanda Remigrant / Erken Emeklilik Vize Evrakları 2023

 • 10 yıldan eski olmayan pasaportlarınızla bu başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. 2 adet boş sayfanın bulunması sizler için yeterli olacaktır. Geri dönüş planlarınızı belirtmeli ve bu tarihler itibariyle 3 ay daha geçerliliği olan pasaportlarınızla başvuruları yapmalısınız.
 • Vize başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması son derece önemli olacaktır. Schengen vizelerine başvuru yapabilmek için sizler de Vize Ofisi merkezlerimize danışabilirsiniz. Başvuru formunun istenen dillerde hazırlanması adına gerekli tüm yardımları sergilemekteyiz.
 • Fotoğraflarınızın 1 adet beyaz arka fonlu ve biyometrik ölçülerde olması yeterlidir. Ebatlarının uygun olması ve yüzünüzün net olarak görünmesi yeterlidir.
 • Vize ücretleri nakit bir şekilde başvuru merkezleri tarafından tahsil edilmektedir. 0-12 yaş aralığında olan kişiler dışında her başvuru sahibinden bu ücretler tahsil edilmektedir.
 • Kişilerin başvurularını şahsen yapmalarına gerek duymayacakları şekilde yetkilendirme yazılarını acentelere yönelik olarak hazırlamaları gerekecktir.
 • Erken emekliliğin gerçekleştiğine dair sosyal sigorta bankasının (SVB) vereceği belgeyi almanız gerekecektir. Ödenek aldığınızın net olarak açıklanacağı bu belgeler sayesinde sizler de eksiksiz ve hatasız bir şekilde başvuru yapma olanağını yakalayabileceksiniz.
 • Yeni pasaportlarınızın geçmiş vizelerine dair fotokopileri ve eski pasaportlarınızın ibrazını da gerçekleştirmeniz önem arz edecektir.
 • Pasaportlarınızdaki tüm sayfaların fotokopisini sunmalı ve Schengen vizelerinin ibrazını sağlamalısınız.

Schengen vizeleri ile 90 güne kadar seyahatlerinizde ve uzun süreli Hollanda vize başvurularınızda tüm sorularınızı özenle yanıtlıyoruz. Aklınıza takılan soruların çözümlerini elde etmek istediğinizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizin tamamlanmasında profesyonel adımların atılabileceğini görmüş olacaksınız.

Uzman danışmanlarımızın sorularınıza en kısa sürede yanıt vereceğini görebilirsiniz. Sizler de vize ücretlerinde ve diğer koşullarda beklediğiniz olumlu yanıtları hızla almayı başarabilirsiniz.

Kimlik bilgilerinizle ve diğer evraklarınızla gerçekleştireceğiniz başvurular sayesinde pişman olmayacağınız adımları atmanın mutluluğunu derinden yaşamış olacaksınız. Üstelik tüm soru işaretlerinizin hızla yok olması sizleri de bir hayli mutlu edecektir.

Hollanda Schengen Vize İşlemleriHollanda Schengen Vize İşlemleri

Hollanda’ya gerçekleştireceğiniz 90 günden az seyahatlerinizde kısa süreli vizeleri Schengen vizeleri kapsamında almak istediğinizde Vize Ofisi merkezlerimizin tüm sorularınıza yanıt vereceğini söyleyebiliriz. Sitelerimizi ziyaret ederek elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda en başarılı adımları atabilirsiniz.

 • Ekiplerimizin yönlendirmesi sayesinde Schengen vizelerinin başvurularında, randevularında ve detaylarında nelerin yer aldığını netleştirebileceksiniz.
 • Vize Ofisi merkezlerimize dilerseniz telefon numaralarından, dilerseniz de online olarak ulaşabilir ve Hollanda vizelerinizi alırken zorlanmayacağınız tercihlerde bulunabilirsiniz.
 • Tüm Schengen ülkelerine giriş yapabileceğiniz bu vizeyi aldıktan sonra ilk giriş yapacağınız ülkenin Hollanda olması gerekmektedir.
 • Resmi pasaporta sahip olan kişilerin 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak şartıyla vizesiz giriş hakları bulunmaktadır.
 • Ancak bordo pasaporta sahip olan kişiler turistik amaçlarla, ticari faaliyetler için, arkadaş ya da aile ziyaretlerinde ve 90 günü aşmayan çeşitli sebeplerle seyahatlerini gerçekleştirmek istediklerinde vize almaları gerekmektedir.
 • Tek tipte Schengen vizelerini alarak 90 günlük süreçte diğer bölgelere de geçebilirsiniz. Ancak sınırlı bölgesel geçerlilikte olan vize türüne başvuru yaptığınızda, yalnızca söz konusu ülkeye giriş yapmanız söz konusudur.
 • Hollanda için başvuru yapabileceğiniz diğer bir vize türü olan ulusal vizede ise eğitim ve çalışma gibi uzun süreli konaklama hakkını elde edebilirsiniz.
 • Tek veya çift girişli olarak başvurularınızı gerçekleştirebilir ve vize onayı almanızın ardından, sizlere tanınacak olan yasal haklar çerçevesinde adımlarınızı atabilirsiniz.
 • Başvurularınızın gerçekleştirilmesi için en geç sürenin 4 hafta olduğunu belirtebiliriz. Daha sonraki süreçte gerçekleştirilecek olan başvurularda ise sonuçlanma sürelerinin çeşitli sebeplerle gecikmesi halinde, seyahatlerinize yetişemeyebilirsiniz.
 • Bu nedenle son dakikaya bırakmak yerine, en erken süreçlerde başvurularınızı gerçekleştirmeye gayret göstermelisiniz.

Hollanda Schengen Vizesi Biyometrik VeriHollanda Schengen Vizesi Biyometrik Veri

Parmak izi ibrazını kapsamakta olan biyometrik veri işlemlerinin son 5 yıl içerisinde gerçekleştirilmemiş olması halinde talep edileceğini belirtmekteyiz.

 • Buna göre başvuru sahipleri şahsen başvuracaklardır. Sizleri yalnız bırakmayacak olan ekiplerimizin yönlendirmesiyle işlemlerinizi hızla tamamlayabilirsiniz. Güncel evrakları ve beyanları aktarmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Hollanda Schengen Vizesi DetaylarıHollanda Schengen Vizesi Detayları

Schengen vizeleri için başvurularınızı 3 ay öncesinden gerçekleştirebilirsiniz. Evrakları hazırladıktan sonra kargo ya da kurye ile bizlere aktarmanız durumunda sonuçlara hızla ulaşabileceksiniz.

 • Tek veya çok girişli Hollanda Schengen vizeleri ile ilgili detayları elde edebilirsiniz. Farklarını, önemini ve sizlere sağlayacağı faydaları bu sayede elde etmiş olacaksınız.
 • Sormak istediğiniz tüm sorularınızı paylaşabilmek ve çözüm üretecek olan ekiplerimizle iletişime geçebilmek adına bizleri ziyaret edebilirsiniz.
 • Ofislerimizin hizmetlerinden faydalanarak işlemlerinizi sağlama alabilir ve endişelerinizden hızla sıyrılabilirsiniz.

Hollanda Schengen Vizeleri DavetiyesiHollanda Schengen Vizeleri Davetiyesi

Ticari veya ziyaret vizelerinizde yakınlarınızdan ve Hollanda’da bulunan işveren tarafından davet mektuplarının elinizde olması gerekmektedir.

 • Bu sayede amaçlarınızın net olarak aktarılacağını belirtebiliriz. Bu şartları yerine getirirken tüm eksiklerinizi değerlendirecek olan ekiplerimiz tarafından sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuru EvraklarıHollanda Vize Başvuru Evrakları

Başvurularınızı yaparken mesleki durumlarınıza, öğrenci veya ev hanımı olmanıza göre farklı evraklar hazırlanabilmektedir.

 • Seyahat amaçlarınızın ve tarihlerinin yer alacağı çeşitli belgeleri hazırlamanız ve bizlere ulaştırmanız durumunda son değerlendirmeler profesyonel vize uzmanlarımız tarafından yapılacaktır.
 • 2 adet biyometrik ölçülerde fotoğrafların yer alması gerekmektedir. Ayrıca evraklarınızın güncel tarihli olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Eğer başvuru sahibi 18 yaşının altında ise bu durumda ailesinin sponsorluğuna ve muvafakatname vermesine ihtiyaç duyacaktır.

Hollanda Schengen Vize SonuçlanmasıHollanda Schengen Vize Sonuçlanması

 • Herhangi bir eksiğinizin olmaması ve konsolosluğun aktaracağınız bilgilerden ikna olması haline yaklaşık 3 ile 10 iş gününde sonuçları alabilirsiniz.
 • Olumlu sonuçların tarafınıza aktarılmasında ve pasaportlarınızın bildireceğiniz adreslere ulaştırılmasında sizleri memnun edecek hizmetlerimizle buluşturuyoruz.
 • Seyahat amaçlarınıza aykırı davranışlarda bulunmamanız halinde süreçlerin olumlu ilerleyeceğini belirtebiliriz.

Acil Hollanda VizesiAcil Hollanda Vizesi

 • Seyahatlerinizi gerçekleştireceğiniz tarihleri baz alarak, başvurularınızı acil bir şekilde gerçekleştirmek istediğinizde Hollanda ekspres vize başvurularında bulunabilirsiniz. Vize Ofisi merkezlerimiz, bu işlemleri nasıl gerçekleştireceğinizi paylaşacaklardır.
 • Normal süreçlerde gerçekleştirilen vize başvuruları ile arasındaki farkları bu sayede kısa sürede görebilirsiniz. Sizler de hangi amaçlarla seyahat etmek istediğinizi bizlerle paylaşmanız durumunda, yanıtları hızla almayı başarabilirsiniz.
 • Randevu tarihlerinizin hemen alınması, biyometrik verilerin başvuru sürecini takip eden ilk iş gününde sağlanması ve vize işlemlerinizin hızlanması için sizler de bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Ancak bu süreçlerin sizler için zahmetsizce tamamlanması için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Evraklarınızın güncel olarak hazırlanması, konsolosluğun ikna olmasını sağlayacaktır. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler sayesinde tüm sorularınızın yanıtlarını alabileceksiniz.
 • Schengen vizeleri kapsamında 90 güne kadar olan kısa süreli turistik, ticari veya ziyaret vizelerinizde gerekli evrakları hazırladıktan sonra kargo ile bizlere gönderebilirsiniz.
 • Bu aşamaya kadar olan sorularınızın tamamında ücretsiz desteklerden faydalanabileceksiniz. Ancak evraklarınızın arasında bulunması gereken vize ücretini ödediğinize dair dekontların elinizde mevcut olması gerekmektedir.
 • Hollanda vizesi ücretleri, ekspres vizelerin alınması halinde farklı rakamlarda olacaktır. Tüm ayrıntıları elde etmek üzere ekiplerimizle iletişimde kalabilirsiniz.
 • Konsolosluğun yoğun olduğu dönemleri ve tatil süreçlerini düşünerek adım atacak olan ekiplerimiz, yaklaşık 4-5 iş günü içerisinde yanıtları sizlere ulaştıracaklardır.
 • Vize alma işlemlerinde normal süreçlerin 7 ile 15 iş günü arasında olduğunu belirtebiliriz.Ekspres vize başvurularınızın sonuçlanması çok daha kısa sürecektir. Pasaportlarınızın adreslerinize teslim edilmesi için gerekli yönlendirmeleri yapabilirsiniz.
 • Sitelerimiz üzerinden online olarak bağlantı kurabileceğiniz ekiplerimizin çalışma saatlerine ve görevli oldukları bölgelere göre adımlarınızı atabilirsiniz. Başvuru yapacağınız illerden ofislerimizle iletişime geçebilir ve sorunlarınızın çözümü için destekleri hızla alabilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuru TakipleriHollanda Vize Başvuru Takipleri

İşlemlerinizin hızlı bir biçimde tamamlanması ve seyahatlerinize yetişmeniz için tüm çabanın sarf edilmesi için zahmet etmeden doğrudan bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Çünkü sizler için ilk aşamalardan itibaren, son süreçlere kadar tüm adımların takipçisi oluyoruz. Konsolosluğun vereceği tanıtlara göre sizleri en iyi şekilde yönlendirmekteyiz.
 • Maillerde alacağınız yanıtları takip ederek ve güncel olarak hazırlayacağınız evraklar hakkında bilgi sahibi olarak tüm adımlarınızı atabilirsiniz.
 • Süreçlerin tamamlanmasının ardından seyahatlerinizi amaçlarınıza göre değerlendirmeyi ihmal etmemelisiniz.
 • Eğer hatalı bir davranışta bulunursanız, seyahatinizin bitiminde ülkeye geri dönüş yapmazsanız veya çeşitli yasa dışı adımları atarsanız, bu durumda sonraki Schengen vizeleriniz riske girecektir.
 • Bu tür durumlardan uzaklaşabilmenizi sağlayacak olan adımları atmak için tek yapmanız gereken şey Vize Ofisi merkezlerimizle iletişime geçmek olacaktır.

Böylece sizleri mutlu edecek, memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız tercihleri yapabileceksiniz.

Vize Reddi HollandaVize Reddi Hollanda

 • Eğer evraklarınız eksik bir biçimde ibraz edilirse, istenen evraklar güncel olarak sunulmazsa, ülkeye geri dönüş yapacağınızı ispat edemezseniz ve sunduğunuz belgelerde tutarsızlıklar ortaya çıkarsa, bu gibi durumlarda konsolosluk olumsuz ( red ) yanıtları verecektir.
 • Tüm kontrollerin gerçekleştirmesi ve başvuru sahiplerine pasaportların ulaştırılması gibi aşamalarda bizlerden faydalanabilirsiniz.
 • Bir telefonunuzla tüm adımların atılmasını sağlayabilir ve harekete geçecek olan ekiplerimizden destekleri alabilirsiniz. Hazırlamanız gereken evraklardaki yabancı dil tercümelerinde ve onaylı evrakların sunulması aşamalarında sizleri bekleyen hizmetlerimize göz atabilirsiniz.
 • Tüm bilgilerin detaylı olarak tarafınıza iletilmesinde profesyonel adımları atmaya devam etmekteyiz.
 • Vizelerinizi alırken işinin ehli olmayan kişilerin sizlere zaman ve para konusunda ciddi kayıpları yaşatacağını söyleyebiliriz.
 • İşlerinizi aksatmadan ve bulunduğunuz konumlardan ayrılmadan, yalnızca evraklarınızı hazırladıktan sonra bizlere ulaştırarak başvurularınızı ekspres vize kapsamında hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bu sayede seyahat tarihlerinizde vizelerinizin elde edilmesi için ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilecek çalışmalardan faydalanabileceksiniz.

Hollanda VizeHollanda Vize s.s.s

Hollanda vizesi ile ilgili en sık sorulan sorulardan biri de Hollanda vize başvurusu başladı mı sorusudur. Hollanda vizeleri başlamıştır ve devam etmektedir. Her türlü vize işlemi için başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

 • Sık sık Hollanda’ya vize kalktı mı soruları sorulsa da böyle bir durum yoktur ve muhakkak vize alınmalıdır. Bu durum bordo pasaportlular için geçerli olup diğer pasaport sahipleri 90 gün kadar vizeden muaftırlar.
 • Hollanda vize başvurusu yaparken de dikkat etmeniz gerekmektedir. Alacağınız vizeyi seçmeniz buradaki en önemli süreçtir. Eğer kısa süreli vizeler değil de uzun süreli vizelere başvuracaksanız bizzat konsolosluk ile irtibat kurmanız gerekir iken kısa süreli seyahatlerde VFS Global süreci yönetecektir. Konsolosluk ile anlaşmalıdır.
 • Hollanda vizesi hakkında pek çok yorum bulunmaktadır. Hollanda vizesi yorumlar kısmına bakıldığında sürecin bazen uzun sürebildiğini söyleyenler olsa da bu biraz konsolosluğun yoğunluğu ile alakalıdır. Yani konsoloslukta sürecin nasıl işleyeceği yoğunluğa göre değişmektedir ve vize türü de önem arz etmektedir.
 • Hollanda vizesi almak için kısa süreli vizelerde ortalama 15 gün kadar beklerken uzun süreli vizelerde 1 ay kadar beklemek mümkün görülmektedir. Bazı durumlarda artı eksik birkaç gün daha eklenmesi ise olasıdır.
 • Hollanda’ya giderken gitme sebebinize bağlı olarak yanınızda ne kadar götüreceğiniz de merak konusudur. Özellikle turist vizelerinde banka hesap dökümü istenmektedir. Bu nedenle Hollanda’ya gitmek için ne kadar para istenmektedir sorusu sorulur. En az 3000 TL kadar bir miktar beklense de burada kalacağınız gün sayısı önem arz etmektedir.
 • Hollanda vize işlemleri için 1 ay önceden başvuru yapmanız tavsiye edilmektedir. Özellikle kısa süreli vizeleri için bu tarih geçerlidir.

Hollanda Konsolosluğu Vize Veriyor Mu?

Hollanda konsolosluğuna vize talebinde bulunulduğu taktirde vize verir.

Hollanda Vizesi Ne Kadar 2023?

Hollanda vizesi 105 Euro. Bu ücret her yıl güncelleme gösterir.

Hollanda Vizesi Fiyatı Ne Kadar?

Hollanda vize ücreti vize türüne göre değişir. Ancak genel miktar 105 Euro şeklindedir.

Oyla! post

Alakalı İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir