Avusturya Dili

Avusturya dili, Avusturalyalılar tarafından kullanılan Almancadır. Almancanın üç biçiminden birini kullanan ülkenin dilini öğrenmek için eğitim vizesi alarak ülkeye seyahat edebilirsiniz. Avusturya ülkesinde dil öğrenmek isteyen kişiler için geçici eğitim vizesi vermektedir.

Avusturya Dil Okulu

Avusturya dili nedir: Avusturya dili, Almancanın üç biçiminden biridir. Avusturya’da konuşulan Almanca eğitimini almak için gidebileceğiniz farklı dil kursları vardır. Ülkede bir dil kursu ile anlaşmanız ve onay almanız durumunda vize alarak ülkeye seyahat edebilirsiniz.

Dil kursu eğitimi almanız için Avusturya eğitim vizesine başvuru yapmanız gerekir. Başvuru yapmak için Avusturya konsolosluğu adresinde yayınlanan vize başvuru formunu doldurabilir, vize merkezlerinden randevu alabilirsiniz.

Avusturya Dil Okulu Çalışma İzni

Avusturya dili öğrenmek için eğitim vizesi alarak ülkeye seyahat edebilirsiniz. Eğitim vizesi başvurusu Avusturya konsolosluğuna veya konsolosluğun yetki verdiği vize merkezlerine yapılabilir. Başvuru yapmak için vize merkezlerinden randevu almanız gerekir.

Avusturya çalışma izni, ülke sınırları içerisinde başvuru yapabileceğiniz yasal izindir. Çalışma izni almanız için ülkeye uzun süreli vize türlerinden biri ile gitmiş olmanız gerekir. Avusturya, dil eğitimi için ülkeye seyahat eden kişilere çalışma izni vermemektedir.

Avusturya Dil Okulu Vizesi

Avusturya dili öğrenmek için Avusturya dili çeviri uygulamalarını kullanabilir veya ülkede bir dil kursu ile anlaşarak Avusturya’da dil eğitimi alabilirsiniz. Avusturya dili öğrenmek için dil okulu vizesine başvuru yapmanız gerekir.

  • Dil okulu vizesi almak için öncelikle Avusturya konsolosluğu tarafından yayınlanan vize başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu doldurmanız ardından konsolosluktan veya vize merkezinden randevu almanız gerekir.
  • Dil okulu vizesi için pasaport, kimlik fotokopisi, mesleki belgeler, gelir belgeleri, nüfus kayıt örneği gibi belgeleri hazırlamanız istenir.
  • Belgelerinizi vize merkezine teslim etmeniz ve vize harcını ödemeniz ardından başvuru işlemleriniz tamamlanır.

Avusturya Dil Kursu Fiyatları

Avusturya dili neden Almanca; Avusturya’da konuşulan dil Almancanın üç biçiminden biridir. Avusturya dili öğrenmek için Avusturya dil kursları ile anlaşabilir ve onay almanız halinde vize başvurusunda bulunarak ülkeye eğitim amacıyla seyahat edebilirsiniz. Eğitim vizesi başvurusu Avusturya konsolosluğuna veya yetkili vize merkezlerine yapılabilir.   

Oyla! post

Alakalı İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir