Fransa Vize Ücreti: 2021 Güncel Liste - Vize Ofisi
Fransa Vizesi İşlemleri

Fransa Vize Ücreti: 2021 Güncel Liste

Fransa Vize Ücreti Hakkında

Vize başvurularınızı gerçekleştirirken ödemeniz gereken Fransa vize ücretleri ile ilgili detaylı bilgileri bizlerden elde edebileceksiniz.

Ekstra hizmetlerin hangi durumlarda alınacağını ve ne kadar ücretlere sebep olacağını sizler için açıklıyoruz. Kendi başvuru şartlarınızı oluşturmanızda, Fransa vize ücretlerinin ve biyometrik verilere dair işlem ücretlerinin tahsilinde sizleri hangi rakamları beklediğini açıklıyoruz.

Hizmet bedelleri, konsolosluk harcı ve biyometrik veri işlemlerinin tutarlarını hesaplayarak, bilgilenmenizi sağlayacak olan adreslerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Vize türlerinize göre talep edilecek olan rakamlara eklenecek danışmanlık hizmetleri ile birlikte toplamda ne kadar tutarı ödemeniz gerektiğini sizler için açıklıyoruz. Turistik, ticari, VIP, ziyaret, öğrenci, şoför ve gemici vizesi gibi vizeleri alırken yaş gruplarına göre muafiyetlerin olup olmadığının yanıtını veriyoruz.

Fransa Vize Ücreti: 2021 Güncel Liste 1 – fransa vize ucreti

Fransa Vizesi Ücretleri 2021

Vize ücreti, vize işlemleri karşılığında dış sağlayıcılar adına tahsil edilmektedir.

Vize Türü Konsolosluk Harcı ve Dış Sağlayıcı Ücreti
Fransa Turistik Vize Ücreti 110€
Fransa Ticari Vize Ücreti 110€
Fransa Transit Vize Ücreti 110€
Fransa Ziyaret Vizesi Ücreti 110€
Fransa Kültürel Vize Ücreti 110€
Fransa Şoför Vizesi Ücreti 110€
Fransa 0-6 Yaş Arası Ücreti 26€
Fransa 6-12 Yaş Arası Ücreti 66€
Fransa Çalışma Vizesi Ücreti Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.
Fransa Gemici Vizesi Ücreti Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.
Fransa Erasmus Vizesi Ücreti Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.
Fransa Geri Dönüş Vizesi Ücreti Müşteri temsilcisinden fiyat alınız.

 

Fransa Vizesi Danışmanlık Bedeli 2021

Fransa vizesi başvurularında 20 yıllık deneyimi ile sizlere hizmet veren Vize Merkezi her bir kişinin yapacağı göçmen olmayan vize türleri için başvurularda 30  danışmanlık bedeli almaktadır.

 Hizmet  Hizmet Bedeli
 Genel Vize Danışmanlık Hizmeti

  • Kişiye Özel Evrak Listesi Gönderimi
  • Telefonda Sınırsız Destek Hizmeti
  • Vize Uzmanıyla Ön Başvuru Hizmeti
  • Başvuru Dosyanızın Hazırlanması Hizmeti
  • Randevu Alma Hizmeti
  • Fotokopi ve Çıktı Alma Hizmeti
  • Karşılama Hizmeti
 30 EUR

 

EK HİZMETLERİMİZ

 Hizmet  Hizmet Bedeli
 Seyahat Sağlık Sigortası Hizmeti  20€
 İngilizce Motivasyon Mektubu  300₺
 Vize Kapınızda Hizmeti  100€
 Vize – Pasaport Kurye Hizmeti  100₺

 

Fransa Vizesi Hizmetlerimiz

Vizelerin içerisinde bulunduğunuz durumlara göre alınmasında uygun şartların sağlanacağını görebileceksiniz. Vize Ofisi merkezlerimiz sayesinde evraklarınızı hızla hazırlayabileceksiniz. Eksiklerinizin tespit edilmesi için gerekli tüm adımlar hızla atılacaktır.

Analizlerin yapılması ve vize reddi yanıtını almanıza yönelik risklerin en aza indirilmesinde etkilerimizi görebileceksiniz.

Dosyaların bilgisayarlarda hazırlanması ve çıktı olarak alınması, fotokopilerinin ilave edilmesi ve onaylatılması gibi süreçlerle ilgili olarak tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

Fransa vizeleri için başvurularınızı yaparken, mesleğinizle ve diğer bilgilerinizle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Hataya yer vemeden ve eksiklerin giderileceği şekilde adımlarınızı atmalısınız.

Dosyalarınızı hazırlarken ve kuruma ibraz etme aşamalarında sizleri nelerin beklediğinin yanıtını veriyoruz. Başvurularınızın gerçekleştirilmesinden sonuçlanmasına kadar geçecek süreçte asla yalnız kalmayacaksınız.

Tüm bu adımları atarken nasıl randevu alacağınızı veya randevuya tek başınıza gidip gitmeyeceğinizi merak ediyorsanız, netleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çünkü biyometrik veri ibrazlarını gerçekleştirmeniz gerektiğinde sizleri yalnız bırakmıyoruz. Ancak bu işleme gerek duyulmadığında, şahsen konsolosluğa gelmenize gerek kalmadan sizin yerinize tüm adımları atmaya devam ediyoruz.

Sizler de vizelerinizin sonuçlarını öğrenmek ve pasaportlarınızın yetkili kurumlardan alınmasını sağlayacak olan ekiplerimizle iletişime geçmek için bizleri arayabilirsiniz.

Fransa Vizeleri Ek Hizmet Detayları

Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak olan başvurular için VIP karşılama hizmetlerine göz atabilirsiniz. Eğer pasaportlarınızı aynı gün içerisinde teslim almak isterseniz, mesafelere göre değişecek olan ücretlerle motokurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Seyahat sağlık sigortasının sizlere uygun sürelerde yatırılması gerekmektedir.

Başvurularınızın erken saatlerde yapılması için ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Mobil karşılama servislerimizde, parmak izi ibrazlarınızı bulunduğunuz yerde vermenize olanak tanınmaktadır. Evlerinizden ya da iş yerlerinizden ayrılmadan, biyometrik veri ibrazlarında sizler için kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

Ek hizmetlerimizin her birinin farklı hizmet bedelinin olduğunu göz ardı etmemelisiniz. VIP karşılama, kurye, sigorta, randevu, erken başvuru ve mobil biyometri hizmetlerimizin karşılığında belirli tutarları talep ediyoruz.

Tüm detayları elde etmenizi sağlayacak olan ekiplerimiz sayesinde rahat edeceğiniz sonuçları alabilirsiniz. Kişi sayısına göre değişen mobil biyometrik hizmetlerimiz sayesinde zamandan kayıp yaşamayacaksınız.

İş veya ev hayatınızda yaşadığınız yoğun tempodan ya da çeşitli problemlerinizden dolayı konsolosluğa gidemeyeceğiniz durumlarda ekiplerimiz sizlere gelecektir.

Vize ücretlerinin ödenmesi halinde, vize reddi yanıtı alınsa dahi geri ödeme yapılmayacaktır. Vize başvuru ücretlerinin tek sefere mahsus olduğunu belirtebiliriz.

Bu durumda yeniden başvuru yapmanız gerektiğinde ücretleri tekrar ödemeniz istenecektir. Ayrıca ücreti ödemenizin ardından yalnızca Fransa seyahatlerinizde yararlanabilirsiniz.

Başka bir ülke için vize başvurusu yapacağınızda güncel tarifelerden yeniden ödemeleri yapmanız gerekmektedir. Vize ücretlerinin bir başkası tarafından kullanılamayacağının altını çiziyoruz.

Buna göre ihtiyaç duyduğunuz anda tüm bilgileri hızla almanın nasıl mümkün olacağını görebilirsiniz. Tüm bu hususlarda sizleri bilgilendirecek olan ekiplerimizi aramanız veya internet üzerinden iletişime geçmeniz halinde yanıtları elde etmiş olacaksınız.

Fransa vizesi kolay bir şekil de almak için >> vizeofisi.com/fransa-vize sayfasından başvurunuz için gerekli olan koşulları öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
  • ×