İtalya Turu 2023

Eğer yurtdışı ülkelerinden birine seyahat edecek olsaydınız bu hangi ülke olur? Yapılan araştırmalara göre Türk vatandaşlarının en çok seyahat etmek istedikleri ülkeler arasında İtalya baş sıralarda yer almaktadır. Kültüründen tutun tarihine, yemeklerinden tutun modernliğine kadar bu ülkede görülecek aslında çok şey var. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız bu yaz tatilinde küçük bir İtalya turu yapabilirsiniz. Bunu kendi imkanlarınız ile yapabileceğiniz gibi aslında piyasada var olan İtalya turu ETS tur gibi büyük firmaları da tercih edebilirsiniz.

İtalya Turu 2023

Eğer bu sene için aklınızda İtalya turu varsa ve fiyatların ne olduğunu merak ediyorsanız; bu sizin tercih edeceğiniz seçeneklere göre değişecektir. Yani İtalya’ya kendi imkanlarınız ile bireysel bir tur düzenlerseniz o zaman bu ülkede yapacağınız harcamalar tamamen sizin kontrolünüzde. Fakat İtalya turu her şey dahil bir paket tercih ederek büyük tur şirketleri ile anlaşırsanız, daha avantajlı olabilirsiniz.

Bunun için İtalya turu Pronto tur gibi firmaların son derece uygun paketlerinin yer aldığını söyleyebiliriz. Dilerseniz sizler de Bu firmaların avantajlı tekliflerini inceleyebilir ve kararınızı buna göre verebilirsiniz.

İtalya Vizesi nasıl alınır? İtalya Vizesi 2023 Nasıl Alınır?

İtalya Turu Tavsiye

Bilindiği üzere İtalya içerisinde mutlaka görülmesi gereken birbirinden güzel şehirler yer almakta. Ancak tur ile gittiğinizde ne yazık ki ülkede bulunan her şehri görmeniz mümkün değil. Sizlere sadece ülkenin önemli birkaç şehri gezdiriliyor ve buralarda kısıtlı zamanlar geçirilmesine imkan tanınıyor. Bu yüzden tavsiyeler arasında eğer para sıkıntınız yoksa o zaman ülkeye bireyse tur düzenleyebilirsiniz. Böylece ülkede yer alan her şehirde istediğiniz zaman istediğiniz kadar vakit geçirebilmek ve şehirleri doya doya gezebilme imkanınız olacaktır.

İtalya Turu Ekşi

İtalya Turu konusunda tavsiye arayanlar Ekşi Sözlük platformu üzerinden de fikir sahibi olabilmektedir. Burada yer alan yazarlar tıpkı yukarıda bahsettiğimiz üzere eğer para sıkıntısı yoksa bireysel olarak gidilmesi taraftarı. Ancak İtalya turu kappa gibi büyük firmaların turları ile gidildiğinde hem daha avantajlı hem de daha eğlenceli olduğunu iddia eden bir kesim de var diyebiliriz, yani bu konuda seçim tamamen size bağlı.

5/5 - (1 vote)

Alakalı İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir