Avusturya Saat Kaç?

Avusturya, Almanya ve Çek Cumhuriyeti’ne komşu olan Orta Avrupa ülkesidir. Denize kıyısı olmayan ülkenin doğusunda Macaristan ve Slovakya vardır. Büyük kısmında karasal ve okyanus etkilerinin görüldüğü ülkenin coğrafi konumundan dolayı Türkiye ile arasında saat farkı vardır.

Avusturya Kaç Saat Uçakla?

Türkiye’den Avusturya’ya tek seferlik uçaklarla seyahat etme şansınız vardır. Viyana, Salzburg, İnnsbruck gibi Avusturya varışlı seferleri tercih ederek ülkeye seyahat edebilirsiniz. Avusturya’ya gitmeden önce vize başvurusu için uçak bileti almanız gerekir.

Avusturya kaç saat uçak ile; Avusturya uçakla 2 saat 44 dakika sürmektedir. Uçuş mesafesi 1921 km, yol mesafesi 12.459 kilometredir. Türkiye-Avusturya uçak bileti fiyatları ortalama 4.500 TL’dir. Avusturya’ya uçakla seyahat edecek kişilerin seyahatleri öncesinde uçak bileti alarak vize başvurusunda bulunması gerekir.

Avusturya Kaç Saat Oruç Tutuyor?

Avusturya, Almanca ve Macaristan gibi Avrupa ülkelerine komşu olan Orta Avrupa ülkesidir. Ülkenin coğrafi konumu ve gün uzunluğu gibi etkenler, oruç tutma süresini de etkilemektedir. Avusturya ile arasında saat farkı olan Türkiye’nin oruç tutma süresi ile Avusturya oruç tutma süresi farklıdır.

Avusturya saat kaç: Avusturya ve Türkiye arasında 1 saat fark vardır. Türkiye’de saat 12.00 iken Avusturya’da saat 11.00’dır. İki ülke arasında saat farklılığı olması oruç tutma sürelerini de etkiler. Avusturya’da 2020 yılında ortalama 18 saat kadar oruç tutulmuştur.   

Avusturya Uçakla Kaç Saat?

Türkiye’den Avusturya’ya tek seferlik uçak seferlerini kullanarak seyahat etme şansınız vardır. Avusturya kaç saat yol: Avusturya-Türkiye arası uçuş süresi 2 saat 44 dakikadır. Ülkeye uçakla seyahat etmek için seyahat amacınıza göre bir vize türüne müracaat etmeniz ve evraklarınız arasına uçak bileti belgesini eklemeniz gerekir.

Avusturya’da Saat Kaç Şimdi?

Ülkelerin coğrafi konumları ve gün uzunlukları gibi etkenler saat farkının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Avusturya ve Türkiye arasında 1 saatlik zaman farkı vardır.

Avusturya saat kaç: Türkiye konumu ile Avusturya konumu arasındaki saat farkı 1 saattir. Türkiye’de saat 13.00 iken Avusturya’da saat 12.00’dır. Coğrafi konumları ülkeler arasında saat farkı olmasına neden olmaktadır.   

Oyla! post

Alakalı İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir