• info@vizeofisi.com Türkiye
 • 0850 228 4353

Kanada Aile Birleşimi: 2021 Gerekli Evraklar

 • 0
 • 0
 • Kanada Vizesi
İçindekiler


Kanada Aile Birleşimi Vize İşlemleri

Doğal güzellikleri ve sunduğu yüksek yaşam kalitesi sayesinde en çok ziyaret edilen ülkelerden birisi olan Kanada için vize başvurularını gerçekleştirebilir ve Aile birleşimi hakkından faydalanabilirsiniz. İyi bir eğitim ve yaşam olanağını sunması sayesinde tercih edilen bu ülkede yaşama hayalinize bir adım daha yakın olabilmek için Vize Ofisi merkezlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Çünkü yapacağınız vize başvurularında sizlere a’dan z’ye tüm ayrıntıları aktaracak olan deneyimli ekiplerimizin hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Her ne kadar zor bir süreç gibi dursa da, sizler için nelerle karşılaşacağınızın yanıtını aktaracak olan ekiplerimizin yardımcı olacağını görebilirsiniz.

Geçmişte yaptığınız başvuruların işinin ehli olmayan firmalar tarafından ele alınması ya da bireysel olarak bilinçsiz bir şekilde devam etmesi halinde vize reddi yanıtıyla gelme ihtimali yüksek olacaktır. Bu tür sebeplerden dolayı yarım kalan başvurularınızın büyük oranda vize onayı alabilmesi için gerekli evrakları nasıl temin edebileceğinize dair yanıtları aktarıyoruz. Vize alma süreçlerinizde daima danışmanlık hizmetlerini sunacak olan ekiplerimiz sayesinde daha pratik adımları atabileceksiniz.

Kanada Aile Birleşimi Vizesi Nedir?

Kanada vatandaşı olan veya ikamet izni bulunan kişilerle evlilik birliği adı altında yaşayacağınızı ispat ederek sahip olacağınız D tipi uzun süreli vize başvurularını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu sayede evlilik amacıyla yapacağınız seyahatlerin belirli sürelerle ve gerekli evraklarla tamamlanmasını sağlayabileceksiniz. Sizler de aile birleşimi hususunda gerekli tüm adımları atabilmeniz için yardımcı olacak ekiplerimizden hemen destek alabilirsiniz.

Yaklaşık 1 yıllık bir süreçte sonuçlanmakta olan bu vize başvurularınızın bazı dönemlerde ve şartlarda daha kısa sürede sonuçlanabileceğini aktarabiliriz. Bu nedenle hatalı bir şekilde başvuru yapmamak için destekleri profesyonelce alabileceğiniz ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sizler de ilk etapta Kanada’da yaşayan eşinizin göndereceği davetiyeyi alarak, gerekli şartları yerine getirebilirsiniz. Önemli olan diğer bir husus ise dil bilginizin yeterli seviyede olmasıdır.

Fransızca veya İngilizce dillerinden birisini iyi seviyede bildiğinizi ispat eden sınav veya eğitim gibi belgeleri sunmanız halinde adımlarınızı sorunsuz bir şekilde atabilirsiniz. Sizler de eksiksiz ve hatasız bir biçimde gerçekleştirmek isteyeceğiniz başvurularınız için bizlerden destek alabilirsiniz.

Kanada Aile Birleşimi: 2021 Gerekli Evraklar 1 – kanada aile ziyareti

Kanada Aile Birleşimi Evrakları 2021

 • Hangi evrakları hazırlamanız gerektiğinin yanıtını alabilmek ve ekiplerimizle hemen iletişime geçebilmek için bizleri aramanızın ne denli faydalı olacağını görebileceksiniz. Sizler de evraklarınızın teslimi, randevuların alımı ve mülakat gibi aşamaların tamamlanması ile ilgili olarak tüm sorularınızı yanıtlayacak deneyime ve profesyonelliğe sahip olan ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 • Aile birleşimini gerçekleştirebilmeniz için sizlerden talep edilecek olan vize başvuru formunu hatasız ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanız ve imzalı olarak sunmanız gerekmektedir.
 • Diğer bir önemli husus ise beyaz fona çekilen 6 aylık süreçten daha eski bir zaman diliminde elde edilmemiş ve 2 adet olan biyometrik fotoğraftır.
 • Pasaportların 10 yıldan eski olmamasına ve 2 adet boş sayfasının vize basımı için gerekli olduğuna özen gösterilecektir. Diğer yandan pasaportlarınızın 1 yıl daha geçerliliğinin olması önemli bir husustur.
 • Evliliğin uluslararası düzeyde gerçekliğini ispat edecek olan belgelere gereksinim duyulacaktır.
 • Tam vukuatlı aile bilgilerini gösterir nüfus kayıt örneği ile kimlik fotokopisinin ibraz edilmesi istenecektir.
 • Diğer yandan boşanma veya ölüm olaylarının yaşanması halinde, eski eşe ait olan belgelerin fotokopisini ilave etmeniz gerekmektedir.
 • Kanada’ya yaşayan ve aile birleşimini gerçekleştirmek istediğiniz eşinize ait ikamet izninin yer alması gerekecektir.
 • Son olarak eşinizin maddi gücünü gösterir belgelerini güncel olarak sunması istenmektedir.

Bir cevap yazın:

Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

whatsapp