2021 Bulgaristan Vize Başvurusu - Vize Ofisi
Bulgaristan Vizesi İşlemleri

Bulgaristan Vizesi: 2021 Vize Başvurusu

Bulgaristan Turistik Vize İşlemleri

Çeşitli sebeplerle gerçekleştireceğiniz seyahat amaçlarınızın şekillendirdiği vize evrak listesini güncel olarak elde etmek ve çeşitli sorularınızı sorabilmek için Vize Ofisi merkezlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Adreslerimiz sayesinde bordo pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın Bulgaristan turistik vize başvurularını sorunsuz bir şekilde tamamlamalarını sağlıyoruz.

Kültürel amaçlarla gerçekleştirmek isteyeceğiniz gezilerde, turistik olarak yapacağınız ziyaretlerde veya kayak turları amacıyla Bulgaristan’a giriş yapmak istediğinizde hangi şartları tamamlamanız gerektiğinin yanıtını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu sayede 180 günlük süreçte 90 günü aşmamak şartıyla ülkeyi turistik seyahat amaçlarına göre ziyaret etmek için almanız gereken vize türü hakkında sizi bilgilendirmekteyiz. Turist vizesi için belgelerin yanı sıra hangi sürelerde sonuçları alabileceğinizi, acil durumlarda yapacağınız ekspres başvuru türlerini ve detaylı bilgileri aktarmaktayız.

Bulgaristan Vizesi: 2021 Vize Başvurusu 1 – bulgaristan Turistik vize islemleri

Bulgaristan Turistik Vizesi Gerekli Evraklar 2021

Mesleki durumunuza göre veya başvuracağınız dönemler baz alınarak bazı değişikliklerin gündeme gelmesi halinde sizleri bilgilendirecek olan ekiplerimiz sayesinde tüm aşamaları hızla atlatabilirsiniz. Yaşadığınız bölgede hizmetlerini sürdürmekte olan ofislerimizle iletişime geçerek mail adresleriniz üzerinden ulaştırılacak olan evrakları hazırlayarak bizlere gönderebilirsiniz. Randevu alımı ve evrakların ibrazı ile ilgili tüm problemlerinizi hızla yok etmekteyiz.

lEksiksiz olarak hazırlamanız gereken evraklardan bazıları şu şekildedir:

lPasaportlarınızın güncelliğini yitirmemiş olması ve seyahat bitiminden itibaren en az 6 ay daha geçerli olması,

lBiyometrik fotoğrafların 2 adet güncel ve beyaz fon üzerine olması

lTam vukuatlı nüfus kayıt örneğinin güncel, kaşeli ve imzalı olması,

lOtel ve uçak rezervasyon bilgilerinin eklenerek, seyahat bitiminde ülkeye dönüşün ispatlanması

lBulgaristan vize başvuru formunun indirilerek hatasız bir şekilde doldurulması

l18 yaşından küçük olan kişilerin başvurması halinde ebeveynlerin noterden onaylı muvafakatname almaları,

lMesleki durumları bildirir belgelerin ve evrakların hazırlanması, şirket sahiplerinin ve çalışanların maaş bordrolarını son 3 aylık olacak şekilde sunmaları,

lVarsa öğrenci belgelerinin veya emeklilik belgelerinin ilavesi

lSeyahat sağlık sigortası ve kayak amacıyla ziyaret edeceklerin kayak sigortası yaptırmaları,

lVize ücretlerini güncel tarifelerden yatırmaları gerekmektedir.

Bulgaristan Turist Vizesi Hakkında

Bulgaristan’a belirli sürelerle seyahat etmek istediğinizde gerekli bilgilere ulaşmak için bizleri arayabilirsiniz. Belgelerinizin hazırlanıp sunulmasında ve sonuçların takip edilmesinde profesyonel adımları atmaktayız. Sizler de vize onayı alma oranınızı artıracak olan adımları hızla atabileceksiniz. Vize onayının alınmasının ardından pasaportlarınızın adreslerinize teslimini hızla gerçekleştirmekteyiz.

Vize evraklarınız arasında bulunması gereken otel rezervasyonlarınızın internetten tamamlanması halinde kabul edilmeyeceğinin altını çizmekteyiz. Buna göre otelden onaylı olarak alınması gereken belgelerle ilgili sizleri bilgilendiriyoruz.

Konsolosluğun dikkate aldığı bu hususta gerekli titizliği göstermeniz gerekmektedir. Seyahatlerin gerçekleştirileceği tarihlere göre, hangi dönemlerde otelde kalınacağının bildirileceği belgelerin sunulması gerekmektedir. Otelden alınacak olan belgelerin teyit edilmesi amacıyla sınır görevlilerinin kontrollerini tamamlayacaklarını aktarmaktayız.

Turistik vize seyahatleriniz için vize onayının alınmasının ardından, vize bitiminize yakın bir tarihte ülkeyi terk edeceğinizin ispatını sunmalısınız. Aksi halde konsolosluğun şüphe duyması veya seyahat amacınızın dışında bir faaliyeti gerçekleştireceğinize dair görüşlerinin olması halinde vize reddi yanıtını alacağınızın altını çizmekteyiz.

Vize reddi durumunda Bulgaristan Konsolosluğu’na başvurularınız esnasında ödeyeceğiniz tutarların iadesinin söz konusu olmaması nedeniyle titizlikle hareket etmeniz gerektiğinin altını çiziyoruz. Sizler de beklediğiniz gibi sürmesini isteyeceğiniz süreçler için tüm adımları ofislerimizden atabilirsiniz.

Kısa süreli vize taleplerinizde tamamlamanız gereken evrakların herhangi bir eksikliğinin olmaması adına tüm kontrolleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede seyahat tarihlerinizi aksatmadan tüm adımları atabileceğinizin altını çizmekteyiz. Katılmak istediğiniz kayak turlarında veya turistik amaçlarla yapacağınız seyahatlerde tüm eksiklerinizin yok edilmesi adına hiç vakit kaybetmeden harekete geçiyoruz

Bulgaristan Vizesi: 2021 Vize Başvurusu 2 – bulgaristan ticari vize

Bulgaristan Ticari Vize İşlemleri

İş amaçlı olarak ülkeye girmek istediğinizde öncelikle Bulgaristan ticari vize başvurularını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bulgaristan’da düzenlenecek olan toplantılarınızda, fuara katılım veya ticari bir faaliyet programlarınızda 90 günü aşmamanız kaydıyla ticari vize taleplerinizin değerlendirmeleri yapılacaktır.

Başvurularınızda Konsolosluğa şahsen gitmenize gerek kalmadan ofislerimiz aracılığıyla tüm adımların atılmasını sağlıyoruz. Vize ofisi merkezlerimizi arayarak mesleki durumlarınıza ve iş şartlarınıza değişecek olan listeler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bulgaristan Ticari Vize Gerekli Evraklar 2021

  • Ofis danışmanlarımız sayesinde ticari vizeleri hazırlarken evraklarda hangi önemli detayların yer alması gerektiğinin yanıtını alabileceksiniz. Pasaportların seyahatten sonraki süreçte 1 yıl daha geçerli olması ve yıpranmamış olması yeterlidir.
  • Ayrıca Bulgaristan’da faaliyet gösteren bir firmanın sizlere onaylı davetiyeyi göndermeleri gerekmektedir. Yabancılar Şubesi tarafından verilecek olan onaylı şekilde elde edilecek davetiyenin orijinali sunulmalıdır. Ayrıca biyometrik fotoğrafların 2 adet istenen ölçülerde olması gerekecektir. Fotoğrafların yüzünüzün belli olacağı şekilde son 3aylık çekilmiş olması gerekmektedir.
  • Ayrıca işlemlerinizin sürdürülmesinde Bulgaristan vizesi için işlem takip belgesinin dosyalarınıza eklenmesi gerekmektedir.
  • Şirket faaliyetlerini kapsayan, hangi tarihlerde ülkede olacağınızın belirtildiği konsolosluğa hitaben yazılmış olan dilekçenin sunulması istenecektir. Bu sayede görevlerinizin tanımı da yapılmış olacaktır.
  • Hangi şirkette çalıştığınıza dair belgelerin, bilgilerin, imza sirküleri veya vergi levhalarının da bulunması zorunlu olacaktır. Diğer yandan banka hesap cüzdanlarının fotokopisinin ve masrafınızın giderileceğine dair bakiyelerinizin olması istenecektir.
  • Sizler de tüm ilave belgelere ulaşabilmek, SGK dökümlerini ve işe giriş bildirgelerini elde edebilmek ve maaş bordronuzu son 3 ayı kapsayacak şekilde sunmak istediğinizde detayları Vize Ofisi merkezlerimizden öğrenebilirsiniz. Yapılan sözleşmelerin, alacağınız davetiye ve beyannamelerin, Nüfus Müdürlüğünden onaylı vukuatlı kayıt örneğinin ve ticari vize başvurularında ödenmesi gereken seyahat sağlık sigortası ile vize ücretlerinin dahil olacağı evrak listesi hakkında tüm öğrenmek istediklerinize adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Ayrıntılı bir şekilde elde edeceğiniz bilgiler sayesinde büyük oranda olumlu şekilde ilerleyecek olan süreçler hakkında fikir sahibi olabileceksiniz. Sizleri doğru zamanda ve doğru şekilde yönlendirmekte olan ekiplerimizin danışmanlığında vizeleri sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

 

Bulgaristan Vize Başvuru Koşulları

Tek girişli olarak ticari vizeleri almanız halinde izin verilen sürelerde ülkeyi ziyaret ederek, ticari faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kısa süreli olarak olanak verilen seyahatlerinizde hazırlayacağınız evrakların ve şirketten gönderilecek olan davetiyelerin eksiksiz olmasına önem vermeniz gerekmektedir. Resmi belgelerin orijinallerini ve fotokopilerini ilave etmeyi ihmal etmemelisiniz.

Diğer yandan apostilli olacak şekilde hazırlanarak sunulması işlemlerin olumlu ilerlemesine katkı sağlayacaktır. Bu belgeler arasında mutlaka bulunması gereken davetiyelerin onaylı olması ve ilgili kurumların imzasını taşıması gerekmektedir.

Geçerlilik süresi boyunca yalnıza ticari faaliyetler için almak isteyeceğiniz vizelerinizle başka bir adımı atmamanızı tavsiye ediyoruz. Ticari ilişkilerin içerisinde olmanın dışında herhangi bir faaliyette bulunmadığınız takdirde konsolosluk sonraki vize taleplerinizde de olumlu görüşleri bildirecektir.

Tüm bu şartların normal bir şekilde uygulanması halinde 5 iş günü içerisinde konsolosluğun vereceği yanıtları takip edebilirsiniz.

Ancak ek belge talebi veya mülakat gibi bu sürelerin uzamasına neden olacak kararlara karşı temkinli adımları atmalısınız. Vize harçlarının, vize reddi durumunda iade edilmeyecek olması, kişileri maddi olarak da zor durumda bırakacağından, ekiplerimizin titizlikle hareket edeceğini görebilirsiniz.

Konsolosluk/büyükelçilik yetkisinde olan vize harç bedelleri ile ilgili güncel bilgilere ulaşmak istediğinizde bizleri arayabilirsiniz. Gerçeğe uygun şekilde hazırlanması gereken tüm evraklarınızla ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Sizler de ayrıntılı bir şekilde hazırlamak isteyeceğiniz evrak listesinin seyahatinize uygun olması gerektiğini ve doğru bilgileri içermesi hususunu göz ardı etmemelisiniz

Bulgaristan Vizesi: 2021 Vize Başvurusu 3 – bulgaristan aile ziyareti vize

 Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vize İşlemleri

Ailenizden birisini ziyaret etmek veya arkadaş, akraba ziyaretlerinizi gerçekleştirmek istediğinizde Bulgaristan vize türleri arasında sizin için en uygun vizenin hangisi olacağına karar vermenizi kolaylaştırıyoruz.

Faaliyetlerinize ve amaçlarınıza göre tercih etmeniz gereken vize türleri arasında Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi sizin için uygun ise hemen adreslerimizi arayarak gerekli yöntemleri öğrenebilirsiniz. Vize ofisi müşteri temsilcilerimiz sayesinde randevu ve başvurularınıza dair tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

Sağlık sigortasının hangi kapsamda yatırılacağından, vize ücretlerinin hangi tutarlarda ödeneceğine kadar tüm konularda yanınızda olacak ekiplerimizden gerekli destekleri alabilirsiniz. Başvuru süreçleri ve prosedürler hakkında detayları elde etmek istediğinizde bizlere mail atmanız yeterli olacaktır.

 

Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi Evraklar 2021

İkamet ettiğiniz bölge ile yakından ilgilenen ve tüm sorularınıza yanıt veren ofislerimize bağlandığınızda elde edeceğiniz bilgilerden birisi olan vize listesi ile ilgili sizleri memnun edecek sonuçları ortaya koyuyoruz. Buna göre 2021’de aile ve arkadaş ziyaretleri için Bulgaristan vizesi almanızı sağlayan evrakların neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Beyan etmeniz gereken evraklarda:

lZiyaretlerinizin ardından ülkeye dönüşünüz itibariyle 1 yıl daha geçerli olacak pasaportun,

l2 adet biyometrik ölçülerde çekilen fotoğrafın

lEksiksiz bir şekilde hazırlanan ve başvuran kişinin imzasını taşıyan vize işlemi takip belgesinin,

lBulgaristan’da yaşayan yakınlarınızın göndereceği ve tarihleri de içerecek olan davetiyenin,

lMaddi durumunuzu gösterir banka hesap bilgileri ile mesleki bilgilerinizin,

lMasraflarınızı sponsorların karşılayacak olması durumunda gerekli belgelerin,

l18 yaşından küçük olan kişilerin noterden onaylı muvafakatname belgelerinin,

lYakına ait olan Liçna Karta adı verilen kimlik kartı fotokopisinin bulunması gerekmektedir.

Vize ofislerimiz sayesinde davetiyesiz başvurularınızın nasıl gerçekleşeceğine dair yönelteceğiniz sorulara yanıt alabileceksiniz. 18 yaşın altında olan başvuru sahiplerinin evraklarını hazırlarken dikkat etmesi gereken hususlarla ilgili gerekli bilgileri aktarmaktayız. Ebeveynlere ait olan kimlik, pasaport, maddi gelir gösterir belge, doğum kayıt örneği evlilik cüzdanı veya kayıt örneği, başvuru formu ve noter onaylı belgelerin yer alması gerektiğine değinmekteyiz.

Buna göre eşinizin Bulgaristan vatandaşı olması halinde başvurularınızı gerçekleştirirken bazı noktalara özen göstermeniz gerekmektedir. Başvuru şartlarına ve başvuran kişinin mevcut durumuna göre bazı belgelerin değişkenlik gösterebileceğini vurgulamaktayız.

Aynı şekilde vize ücretlerinin de güncel olarak hangi tutarlarda olduğunu ve kapsamlarını öğrenmek istediğinizde Vize ofisi danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Bilgilerinizin ve belgelerinizin sahte olmaması, gerçeğe uygun bir şekilde hazırlanması ve seyahat amacınızı destekleyen evraklarla ispat edilmesi için özenle çalışmakta olduğumuzu göstermekteyiz.

Sizler de tüm ayrıntılara dikkat ederek gerekli adımları hemen atabilir ve en yakın dönemlerde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Vize reddi yanıtını almamanız için profesyonelce adım atacak olan ekiplerimizle tanışabileceksiniz. Hangi ilden başvuru yaptığınızı belirtmeniz halinde, sizler için pratik bir biçimde adımları atmaya devam edeceğiz.

Bulgaristan Ziyaret Vizesi Reddi Nedir?

Evraklarınızda bazı tutarsızlıkların olması, poliçelerinizin yer almaması veya ücretleri yatırmamanız gibi durumlardan kaynaklı olarak ziyaret vizenize dair başvurunuz reddedilebilir.

Bu konuda yetkili tek merci olan konsolosluğun yeniden değerlendirmesini talep etmek amacıyla başvurularınızı tekrar etmeniz gerekmektedir.

Ancak bu vize ücretleri de dahil olmak üzere tüm masrafların tekrarlanacağı anlamına gelmektedir. Bu nedenle ilk aşamadan itibaren işinizi şansa bırakmadan, profesyonel destekleri almak istediğinizde Vize Ofisi adreslerimize gelebilirsiniz. Böylece yorulmadan, zahmetsizce ve kısa sürede vizelerinizi elde etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Sevdiklerinizle hasret gidereceğiniz seyahatleri gerçekleştirmek için ziyaret vizesini tercih ediyorsanız, ticari faaliyetlerde bulunmamalı veya amacınızın dışında bir hareketi gerçekleştirmemelisiniz.

Bulgaristan Vizesi: 2021 Vize Başvurusu 4 – bulgaristan transit vize

Bulgaristan Transit Vize

Seyahatlerinizi Bulgaristan’a yönelik ve transit geçiş amaçlarıyla gerçekleştireceğinizde, vize başvurularınızı şahsen yapmadan Vize Ofisi merkezlerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuçları olumlu yönde alabilmeniz için titizlikle hareket edecek olan ekiplerimizin yönlendirmesi neticesinde konsolosluğa hangi evrakları sunacağınızın yanıtını alabileceksiniz.

Bulgaristan Transit vize başvurularında ortalama 5 iş günü içerisinde yanıtları alabilmek ve olumlu şekilde sonuçlandırılmasını beklemek için profesyonel desteklerimizden faydalanabilirsiniz. Kısa süreli vize talepleriniz arasında değerlendirilecek olan transit vize başvurularını dilerseniz uzun süreli olarak yapabilirsiniz. Böylece 6 ay ya da 1 sene boyunca transit geçişlerinizi sağlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şey, mail adreslerinize ulaştırılacak olan evrak listesini hazırlamak ve kargo & kurye ile bizlere göndermek olacaktır.

Evraklarınızı teslim alarak, konsolosluğa ibraz edecek olan ekiplerimiz, beyanlarınızda tutarsızlık olup olmadığına dair değerlendirmeleri yapacaktır. Hem maddi olarak, hem de manevi açıdan çeşitli zorlukları yaşamamak adına sizler de Bulgaristan transit vize başvurularınızda bizlere güvenebilirsiniz.

Bulgaristan Transit Vize Evrakları 2021

l Eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve adreslerimize ulaştırılması gereken vize belgeleri arasında;

l Vize işlemi takip belgesinin başvuru sahibi tarafından doldurulması ve uygun şartlarda hazırlanması

l Pasaport işlemlerinin eksiksiz olması ve geçerliliğinin 1 yıl daha devam etmesi

l 2 adet biyometrik fotoğrafın beyaz fonlu ve istenen ölçülerde olması

l E-devlet üzerinden alınacak tam tekmil nüfus kayıt örneği

l Banka hesap cüzdanı ve konaklama masraflarının karşılanacağına dair belirli bakiyeler

l Uçak biletleri veya şahsi araçlara yönelik ruhsat ve rezervayon bilgileri

l Vize süresini kapsayacak şekilde sağlık sigortası poliçesi ve vize ücreti

Transit vizelerini uzun süreli ve çok girişli şekilde almak istediğinizde bazı ek belgelere ihtiyaç duyulacaktır.

Eşiniz asıl seyahat etmek istediğiniz ülkenin vatandaşı ise bu durumda pasaportun ve kimliğin fotokopisini sunmanız istenecektir. Eğer işi ile ilgili bir ilginiz var ise davetiye, şirket bilgileri ve evrakları gerekmektedir. Eğitim amacıyla bu seyahati gerçekleştireceğinizde ise öğrenci belgelerinin ibrazı gerekecektir.

Seyahatlerinizi destekleyecek ve dönüşünüzü ispat edecek olan rezervasyon bilgilerine veya aracınızla ilgili bazı evraklara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yeşil sigortayı mutlaka yaptırması gereken kişiler, kendi araçlarıyla seyahat etmeleri halinde buna gere duyacaklardır. Ayrıca ehliyet belgelerinin sunulması ve vize ücretlerinin ödenmesi hakkında tüm sorularınıza Vize Ofisi aracılığıyla yanıt bulabilirsiniz.

18 yaşından küçük olan kişilerin noterden onaylı muvafakatname almaları halinde işlemleri sorunsuz bir şekilde devam ettirilecektir. Başvuru sahibinin bilgilerin, mesleğine ilişkin detayları ve imzalarını içerecek olan belgelerin sunumunda herhangi bir sorunun çıkmaması adına Vize Ofisi merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Bulgaristan Transit Vize Başvuruları Ne Zaman Sonuçlanır?

Başvuruları değerlendirerek olumlu ya da olumsuz bir karara bağlayacak olan tek yetkili kurum Bulgaristan konsolosluğu olacaktır

Buna göre 5-7 iş günü içerisinde sonuçlandırılmasını bekleyeceğiniz başvurularınızda herhangi bir problemin yaşanmaması adına titizlikle hareket edebilirsiniz.

Bazı şartlara göre değişen evraklarla ilgili listeleri almak ve seyahatlerinizi tam zamanında gerçekleştirebilmek için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Uzman danışmanlarımız sayesinde kısa sürede en iyi ve kaliteli geri dönüşleri elde edebilirsiniz.

Vize reddi yanıtını almak sizlere hem zaman kaybettirirken, hem de yeniden masraf yapmanıza neden olacaktır. Böyle bir riskle karşılaşmamak adına sizler de evraklarınızla ilgili güncel bilgileri ve hazırlama prosedürlerini öğrenebilmek için bizleri arayabilirsiniz.

Tüm sorularınızı içtenlikle yanıtlayacak olan ekiplerimiz sayesinde konsolosluğa gitmeye gerek duymadan başvurularınızın yapılacağını görebileceksiniz. Bizlere telefonlarımızdan veya online olarak ulaşmanız halinde, randevu ve evrak ibrazı gibi tüm hususlarda sizlere destek olmaya devam edeceğiz.

Bulgaristan Vizesi: 2021 Vize Başvurusu 5 – bulgaristan sofor vizesi

Bulgaristan Şoför Vize

Bulgaristan’a seyahat amaçlarınızdan birisi de şoför vizesi alarak faaliyette bulunmak ise, adınıza başvuruları Vize Ofisi olarak gerçekleştirmekteyiz. Randevu alımlarından, evrakların hazırlanmasına ve eksiklerinizin giderilmesine kadar tüm sorunlarınızda yardımcı olmaktayız.

Türkiye’de ikamet ettiğiniz ili bizlerle paylaşmanız halinde en yakın ofislerimize yönlendiriyoruz. Böylece işlemlerinizi hemen başlatmanızı ve vakit kaybetmeden vizelerinizi almanızı sağlıyoruz.

Sizler de sorunsuz ve problemsiz bir şekilde vize alabilmek için hangi evrakları tamamlamanız gerektiğinin yanıtını alabilirsiniz. Bu sayede pratik olarak adımları atabilecek ve herhangi bir eksiğinizin kalmayacağını görmüş olacaksınız.

Bulgaristan Şoför Vizesi Evrakları 2021

Uzun yol aracı kullanmak ve Bulgaristan’a seyahat etmek isteyenlerin hazırlamaları gereken evraklar şu şekildedir:

lŞirketin çalışan şoförlerinin listesi ve c2 belgesi ile BG şoför vizesi başvurularının yapılması gerekmektedir.

lPasaportun güncel olması ve 1 yıl geçerliliğini koruması,

lUygun ölçülerde 2 adet biyometrik fotoğraf

lEksiksiz ve imzalanmış şekilde sunulacak Bulgaristan Vizesi İşlemi Takip Belgesi

lŞirketin antetli kağıdına Bulgaristan Konsolosluğu’na yönelik yapılmış dilekçe,

lŞirket faaliyet belgelerinin son 3 ay içerisinde alınmış olması,

lŞirket yetkilisinin imzasını bulunduran evraklar,

lFaaliyet gösterecek şirket Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi

lŞirkete ait vergi levhası fotokopisi

lBanka hesap dökümlerinin 3 aylık güncel ibrazı,

lSGK giriş belgesi ve hizmt dökümü,

lNüfus Müdürlüğü’nden temin edilmiş tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, kaşeli ve imzalı

lSchengen vizelerinde geçerli olan ve seyahat başlamadan önceki gün ile biteceği son günü kapsayan sağlık sigortası poliçesi,

lEhliyet ve kimlik fotokopileri şeklindedir.

Bu evrakları hazırlayarak ofislerimize ulaştırmanız halinde, başvurularınız şahsen katılmanıza gerek kalmadan gerçekleştirilecektir. Yanınızda rezervasyon bilgilerinize ait evrakları bulundurmanız ıtavsiye ediyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nde oturum izni olan yabancı uyruklu başvuru sahiplerinin belgelerinde bunu bulundurması gerektiğine dikkat çekiyoruz.

Bulgaristan Şoför Vizesi Alırken Dikkat Edilecekler

Firmalarımızı arayarak Şoför vizesi ile ilgili gerekli detayları elde edebilirsiniz. İş yoğunluğunun fazla olduğu dönemleri dikkate alarak gerekli adımları atmaktayız. Konsolosluğa başvurularınızın yapılmasının ardından yanıtların 5-7 iş günü içerisinde alınması ve olumlu yönde gelmesi için gerekli titizliği göstermekteyiz.

Şoför listelerinin yıl başından itibaren UND veya RODER aracılığıyla ilgili Bakanlığa ulaştılrılmış olması ve başvuru yapacak kişinin bu listede yer alması gerekmektedir. İptal edilen pasaportların da dahil edileceği evraklarda vize bitim itibariyle geçerli olacak pasaporta ilişkin bilgilerin, fotokopilerin ve evrakların yer alması gerekecektir.

Ayrıca ofislerimiz üzerinden vize ücretlerinin güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu fiyatlara hangi hizmet bedellerinin dahil olabileceğine dair yanıtları alabilmek için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Vakit kaybı yaşamadan ve büyük oranda olumlu yanıtları almak adına yapacağınız başvurularda öncelikle ekiplerimizden destek almanızı tavsiye ediyoruz.

Bulgaristan Şoför Vizesi Reddi Durumunda Ne Yapmalıyım?

Vize başvurularınızın reddi durumunda sizlere gönderilecek olan mektupta sebeplerine ilişkin detaylar yer alacaktır. Buna göre itiraz veya yeniden başvuru hakkınızı kullanırken, bu sebeplerin düzeltilmesi gerekecektir.

Ancak tek başınıza bu sorunları aşmanız sizin için uğraştırıcı olabilir. İşini uzmanlıkla yapan profesyonel Vize Ofisi danışmanlarımız, sizleri en iyi şekilde yönlendirecektir.

Bordo pasaport sahibi olan kişilerin, yerine getirilmesi gereken şartlarla ilgili bilgileri aktarıyoruz. Bu sayede seyahatlerinize uygun hareket etmenizi sağlamaktayız.

Belgelerin güncel olarak hazırlanması ve hızlı bir şekilde sonuçların alınması aşamalarında sizleri yalnız bırakmıyoruz.

Şoför vizesinin sizlere neler kazandıracağını ve hangi faaliyetleri gerçekleştirebileceğinizi öğrenmek istediğinizde vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz. Vize reddi durumunda vize ücretlerinin yeniden ödenmesi ve diğer hususların yerine getirilmesi aşamalarında sizlerle hareket ediyoruz

 

Bulgaristan Vatandaşı Eş Ziyareti

Ziyaret vizeleri kapsamında değerlendirilecek olan Bulgaristan vatandaşı eşi ziyaret için hangi adımları atmanız gerektiğinin yanıtını adreslerimiz sayesinde öğrenebilirsiniz.

Temsilcilerimizle iletişime geçmeniz halinde güncel evrak listesini sizlerle paylaşacağız. Bu sayede eşinizin Bulgar vatandaşı olması halinde, Türkiye Cumhuriyeti’nden seyahat etmenizi sağlayacak olan vize alımlarında büyük bir kolaylığı yaşayacaksınız.

Acil olarak sonuçlanmasını istediğiniz vize başvurularınızla ilgili detayları elde etmek, vize ücretleri ve vize reddi konusunda tüm bilgilere sahip olabilmek adına bizleri hemen arayabilirsiniz.

Bulgaristan Vatandaşı Olan Eşinizi Ziyaret Vizesi

lToplamda 5 iş günü gibi kısa bir süreçte yanıtları alabilirsiniz.

lŞahsen konsolosluğa gitmeden, yetkili acenteler ve Vize Ofisi merkezlerimiz sayesinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

lSizlere mail üzerinden aktaracağımız belgeleri hazırlayarak kargo yoluyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

lVize başvurularınızın onaylanması halinde 90 günlük ikamet etme hakkını elde edebilirsiniz.

lGenel itibariyle bakıldığında 1 yıl içerisinde 90 gün kalma hakkınız olacaktır.

lÇok girişli vize türü olan Bulgar eşi ziyaret için yapacağınız başvurular sayesinde 6 aylık süreçlerde seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

lSeyahatlerin özel araçlarla gerçekleştirilecek olması durumunda aracın ruhsatına ve bilgilerine ihtiyaç duyulacaktır. Eğer bir şirket aracını kullanıyorsanız, bu durumda İngilizce ya da Bulgarca tercümeli vekalet belgesinin yer alması gerekecektir. Ayrıca yeşil sigortanın yapılması da bu hususta gerekli olacaktır.

Bulgaristan Vatandaşı Eşi Ziyaret Evrakları

Vize Ofisi firmalarımızla iletişime geçmeniz neticesinde hazırlamanız gereken belgelerin hangileri olduğunu kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Konsolosluğun vize reddi vermemesi adına, evliliğinizi kanıtlayacak olan belgeleri sunmalı ve herhangi bir hatanın yer almamasına özen göstermelisiniz.

Bulgaristan’dan temin etmeniz gereken evraklardan bazıları eşe ait pasaport, kimlik, evlilik cüzdanı olacaktır. Başvuru yapan kişilerin ise nüfus kayıt örneklerini, 2 yıl geçerliliği bulunan pasaportlarını ve 2 adet biyometrik fotoğraflarını hazırlamaları gerekmektedir.

Ayrıca banka hesap cüzdanlarınızda masraflarınızı karşılayacak gelirlerinizin bulunması gerekecektir. Meslek durumlarınıza ve diğer şartlarınıza göre masrafları kimin karşılayacağının yanıtını verecek olan Vize Ofisi merkezlerimiz sayesinde sponsora gereksinim duyup duymayacağınızın da yanıtını almış olacaksınız.

Güncel vize evraklarına dair bilgileri edinmek ve Bulgar vatandaşı olan eşi ziyaret etmek istediğinizde ofislerimiz aracılığıyla tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Vize hakkını çok girişli olarak 6 aylık süreçte toplamda 90 gün şeklinde elde etmek istediğinizde Konsolosluk işlemlerinde ofislerimizden destek alabilirsiniz.

Bulgaristan Vatandaşı Eşi Vizesi Hakkında

Bu vize türünde herhangi bir olumsuz yanıtı almamak adına dikkat etmeniz gereken en önemli husus, evliliğinizi kanıtlayacak belgeleri elde etmenizdir.

Bulgaristan’dan onaylatılacak olan evlilik belgeleriniz sayesinde seyahatlerinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz. Evliliğin geçerli olduğuna ikna olması halinde Konsolosluk, ziyaret başvurularınızı büyük oranda olumlu yanıtlayacaktır.

Elbette bu sonucu alabilmeniz için evraklarınızda tutarsızlık olmaması gerekmektedir. Bilgilerin, belgelerin ve seyahat amaçlarının birbiriyle çelişmesi halinde vize reddi yanıtı verilebilmektedir.

İngilizce veya Türkçe olarak hazırlayacağınız başvuru formu ile birlikte diğer evrakların titizlikle sunulması gerektiğini unutmamalısınız.

Seyahat tarihlerinizi, amaçlarınızı, kişisel bilgilerinizi, maddi gelirlerinizi, mesleğinizi ve evliliğinize dair tüm bilgi ve belgeleri sunarak gerçekleştireceğiniz işlemlerin neticesinde sonuçları hızla alabileceksiniz.

Vize ofisi danışmanlarımızın sonuca herhangi bir etkisi olmasa dahi, gelişmelerin olumlu ilerlemesi adına profesyonelce gerçekleştirecekleri çalışmalardan faydalanabilirsiniz.

Konsolosluğun değerlendirme sürelerini uzatacak herhangi bir riskin olmaması için bizleri arayabilirsiniz. Vize ücretlerinin, vize reddi durumunda geri iade edilip edilmeyeceğinin yanıtını bulabilmek, vize reddi nedenlerini öğrenebilmek, vizenizin olumlu olması halinde sizleri nelerin beklediğine dair sorularınızın yanıtlarını alabilmek için tek yapmanız gereken şey bizlerle iletişime geçmek olacaktır.

Bulunduğunuz illere göre hangi şubelerimize başvuracağınızı merak ediyorsanız, sitelerimiz sayesinde gerekli detaylara ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda danışmanlık hizmetlerini sunmakta olup, Bulgaristan vize aşamalarınızı kolaylaştırıyoruz.

Bulgaristan Resmi Ziyaret Vize İşlemleri

Bulgaristan’ın resmi kurumlarının daveti üzerine ülkeyi seyahat etmeyi planlıyorsanız, Vize Ofisi adreslerimizle iletişime geçerek Bulgaristan Resmi Ziyaret vizesi detaylarını öğrenebilirsiniz. Kurum ve kuruluşlardan gelecek olan davet yazısı üzerine, belediyelerin, okulların veya federasyonların ziyaretini kapsamakta olan bir vize türüdür.

İmzalı ve kaşeli bir şekilde elinize ulaştırılacak olan davetiyelerin neticesinde ülkeye giriş yapmak istediğinizde adreslerimizle iletişime geçmeniz halinde sizlere güncel evrak listesini ulaştırıyoruz.

Mail adreslerinizi kontrol ederek, Vize Ofisi aracılığıyla gönderilecek olan listeyi hazırlamanız ve bizlere kargo yoluyla ulaştırmanız gerekmektedir.

Bulgaristan’ı ziyaret amaçlarınızdan birisi resmi kurumların daveti üzerine gerçekleşecek ise sonuçların yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde gelmesi beklenmektedir.

Bulgaristan kısa süreli C tipi vizeleri arasında yer alan resmi ziyaret amaçlı seyahatlerinizin gerçekleştirilmesinde tanınacak ikamet sürelerini aşmamanız gerekmektedir. Vize sonlanma tarihine yakın bir süreçte ülkeyi terk edeceğinize dair beyanlarda bulunmanız istenecektir.

Eğer başvurularınızı çok girişli olarak gerçekleştirirseniz, bu durumda Romanya ve Hırvatistan gibi ülkeleri de seyahat etme hakkınız bulunacaktır. Ancak Schengen ülkeleri arasında yer almadığı için, toplamda 26 adet olan Schengen ülkelerine giriş yapmanız bu vize türü ile mümkün değildir.

Kurum ve kuruluşların göndereceği davetiye üzerine, ofislerimizle iletişime geçerek başvurularınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bulgaristan Konsolosluğunun talep edeceği belgeleri şahsen başvurmanıza gerek kalmadan sizler adına ibraz ediyoruz. Randevu işlemlerinden, vizelerinizin sonuçlanması ve pasaportlarınızın teslimine kadar her aşamada sizinle hareket etmekteyiz.

Bulgaristan Resmi Ziyaret Vizesi Evrakları 2021

Güncel tarihli olduğundan emin olmanız gereken evraklar arasında şunlar yer alacaktır:

lPasaportlarınızın seyahatlerinizden dönüşünüz itibariyle 2 yıl daha geçerli olmasına özen gösterilmektedir.

lBiyometrik fotoğraflarınızın istenilen ölçülerde, 6 aydan eski olmaması, güncel ve beyaz fon üzerine 2 adet olması,

lMaaş bordrolarınızın ve banka hesap cüzdanlarınızın dökümünü güncel olarak 3 aylık sunmanız,

lSeyahatlerinizin masraflarını karşılayacak miktarlarda bakiyelere sahip olmanız,

lGörevinize ve mesleğinize ilişkin belgelerin ibrazı,

lDavetiyelerinizin ilave edilmesi,

lKonaklama ve seyahat bilgilerinizin eksiksiz olarak sunulması, rezervasyonlarınızın belirtilmesi

lKimlik ve Nüfus kayıt örneği ibrazları gerekmektedir.

Mesleklerinize ve maddi durumunuza ilişkin detaylı evraklarla ilgili ve tüm sorularınızda Vize Ofisi merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Sizlere en yakın şubelerimizle iletişime geçmeniz halinde tüm işlemler sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır. Evraklarınızın hazırlanması ve sunulması esnasında destek almak adına telefonlarımızdan veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulgaristan Resmi Ziyaret Vizesi Detayları

Vize uzmanlarımız Bulgaristan resmi ziyaret vizesine ilişkin evraklarınızın bulunduğu kargoları teslim aldıktan sonra konsolosluğa sunacaktır.

Ancak öncelikle herhangi bir hatanın veya eksikliğin olup olmadığını kontrol edecektir. Buna göre konsolosluğun çalışma günleri, saatleri, tatil günleri ve yoğunluğu baz alınarak hareket edilecektir. Sizler de seyahatlerinizle ilişkin tüm detayları öğrenmek istediğinizde danışmanlarımızla iletişimde kalabilirsiniz.

Vize başvurularınızın değerlendirilmesi için gerekli olan ödemeleri güncel fiyatları üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Sahip olduğunuz pasaportlara göre muafiyetlerinizin olması halinde gerekli bilgilendirmeler gerçekleştirilecektir. Seyahat planınızı destekleyen bilgilerin, belgelerin ve masraflarınızın karşılanacağına dair teminatların eksiksiz olması halinde konsolosluğun büyük oranda onay vereceğinin altını çizmekteyiz.

Sizleri de sayfalarımıza davet ederek, vize işlemleriniz öncesinde tüm bilgileri öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle herhangi bir aksaklığın yaşanmayacağından emin olarak, en erken süreçte başvurularınızı yapabileceksiniz.

Sonuçları takip ederek, belirteceğiniz adreslere ve vekalet vereceğiniz kişilere pasaportlarınızın teslimini sağlıyoruz. Bu hususlarda elde etmek istediğiniz tüm bilgilerle ilgili olarak bizleri arayabilirsiniz.

Sizlere detaylı bilgileri aktarırken, resmi ziyaretleriniz için almak isteyeceğiniz vizelerle hangi hakları kazanacağınızı da belirtmekteyiz. Bu sayede en uygun zamanlarda ziyaretleriniz için ülkeye giriş yapabileceğinizi vurguluyoruz

 Bulgaristan Vize Türleri Hakkında

Seyahatlerinizin öncesinde hangi amaçlarla vize almak istediğinizin kararını vermeniz gerekmektedir. Vize Ofisi merkezlerimizle iletişime geçerek vize türleri ve evrakları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Havayolu transit vizesinin alınması, kısa süreli olarak C tipi vizenin alınması ya da uzun süreli D tipi vizenin alınmasında sizlere destek oluyoruz. Müşteri temsilcilerimize ileteceğiniz taleplerinizin kısa sürede değerlendirileceğini görebileceksiniz.

Vize tipinize göre değişen evrakları ve vize ücretlerini sizlerle paylaşmaktayız. Mail adreslerinize göndereceğimiz bilgilendirme yazılarında dosyalarınızı nasıl hazırlayacağınızın yanıtını aktarmaktayız. Bu sayede vakit kaybetmeden ve olumsuz yanıt alma ihtimalinizi düşürerek, başvurularınızı zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

A Tipi Havayolu Transit Bulgaristan Vizesi

Üçüncü bir ülkeye geçiş yapacağınızda Bulgaristan üzerinden aktarmalı olarak gitmeniz gereken durumlarda ilk olarak Havayolu Transit vizesi başvurularınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. A tipi vize türü olarak kategorilerde yer alan bu vize tipi için belgelerin neler olduğunu netleştirmek adına bizleri arayabilirsiniz.

C Tipi Kısa Süreli Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan seyahatlerinizde 180 günlük süreç içerisinde 90 günü aşmamak şartıyla tek veya çok girişli olarak C tipi Kısa süreli vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Konsolosluğa ibraz edeceğiniz belgelerle bu hakkı kazanmanız için Vize Ofisi merkezlerimiz aracılığıyla yardımcı olmaktayız. Seyahat amacınızın dışına çıkmayacak şekilde ve uygun prosedürlere göre adımlarınızı atabilirsiniz. Sizler de daha uzun süre kalmanıza gerek olmayan turistik, ticari, ziyaret ve transit vizeler için bu kategoride değerlendirilebilirsiniz.

D Tipi Uzun Süreli Bulgaristan Vizesi

Yabancı uyruklu kişilerin Bulgaristan ziyaretlerini gerçekleştirebilmeleri ve 90 günden uzun süre kalabilmeleri için uzun süreli D tipi vize başvurusunda bulunmaları gerekecektir. Çalışma, oturum veya eğitim faaliyetleri için bu vize türüne başvurmanız gerekmektedir.

1 yıllık geçerli olan ve 360 günü Bulgaristan’da geçirmenizi sağlayan vize türüdür. Ankara, Edirne, Bursa ve İstanbul’da bulunan konsolosluklara şahsen başvuru yaparak bu vize türünü elde edebilirsiniz. Uygun şartların değerlendirilmesi ve başvurularınızın gerçekleştirilmesi aşamalarında Vize Ofisi danışmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz.

l Bilimsel araştırmaları gerçekleştirmek istediğinizde,

l 1 yıllık eğitim programlarına dahil olduğunuzda,

l Yüksek lisans eğitimlerini almak veya stajyer olarak dahil olmak için,

l Türkiye’de işveren pozisyonunda olan kişilerin, Bulgaristan’a kontrol ve koordinasyon görevlerini gerçekleştirmek üzere Turizm hizmetleriyle ilgili sözleşmeler kapsamında giriş yapmak istenildiğinde,

l Bulgaristan yatırım ajanslarına sertifika almaya yönelik başvurularda bulunmuşsanız ya da mevcut sertifikalarınız varsa, Türk yatırımcılar olarak süreci takip etmek amacıyla görevlendirildiğinizde bu başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Bulgaristan’da ayrıca oturum izinlerini almak istediğinizde hangi kategorilerde başvurularda bulunabileceğinizin yanıtını bizlerden alabilirsiniz. Toplamda 4 çeşit oturma iznine başvuru yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Alacağınız kısa süreli vizelerin ardından 6 ayın geçmesi halinde toplamda 3 aylık oturma iznini geçici olarak alabilirsiniz. Orta vadeli oturma izinlerini 1 yıllık süreçle almanız mümkün olacaktır.

Uzun vadeli oturma izinleri ise 5 yıl olarak verilmektedir. Bu sürelerin ardından belirli şartları tamamlamanız halinde oturum izninizi süresiz olarak dönüştürebilirsiniz. Daimi oturum iznini hangi şartlarda alabileceğinizin yanıtını sizlerle paylaşıyoruz.

Oturma izinleri, vizeler ve vatandaşlık hakları ile ilgili tüm sorularınıza kapsamlı yanıtları vermekteyiz. Sizler de tercih edeceğiniz adreslerimiz sayesinde soru işaretlerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Olumlu gelişmeleri takip edebilmek için sitelerimizi ziyaret edebilir ve danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Vize süreleri, vize ücretleri, vize başvurusu ve randevuları ile evrakları için 2021’nin güncel gelişmelerini bizlerle takip edebilirsiniz. Sizler için en iyi yönlendirmeleri yapacak olan ekiplerimiz, tüm araştırmalarını hızla tamamlayacaktır. En kaliteli ve olumlu sonuçları hızla elde edebileceğinizin de farkına varacaksınız

Bulgaristan Vize Randevu Hakkında

İnternetin sağladığı avantajlardan birisi olarak, online randevu hizmetlerinden faydalanabileceğiniz ülkelerden birisi Bulgaristan’dır. Vize Ofisi merkezlerimizi arayarak internet üzerinden, teknolojik kolaylıkları görebilmek ve randevularınızı hızla oluşturabilmek için destek alabilirsiniz.

Vize türlerine ve sürelerine göre değişen şartlarda başvurularınızı hızla gerçekleştirmenize olanak veriyoruz. Sizler de kısa veya uzun dönem olarak vizelerinizi alırken, randevu işlemlerinizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bulgaristan kısa süreli vize süreçlerinde randevu almanıza gerek kalmayacaktır.

Ancak uzun süreli vize başvurularını konsolosluğa doğrudan yapmadan randevu oluşturmanız istenmektedir. Tüm bu süreçleri pratik olarak tamamlamak amacıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Vize Ofisi firmalarımız, başvurularınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Kargo veya kurye sayesinde bizlere ulaştıracağınız evrakları sorunsuz bir şekilde ibraz etmekteyiz.

Genellikle vize denildiği zaman aklınıza parmak izi ve biyometrik veri ibrazı gelebilir. Bu nedenle konsolosluğa gidip gitmeyeceğinizin yanıtını arıyor olabilirsiniz. Bulgaristan vize türlerinde parmak izi alınması şartı yoktur. Bu sayede internet yoluyla gerçekleştireceğiniz başvurularla birlikte, kısa sürede sonuçları elde etmenize olanak verilmektedir.

Bulgaristan Vize Randevusu Detayları

Ticari, transit, ziyaret vizesi veya turistik vizeler gibi kısa süreli gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizin öncesinde vize randevusu almanız zorunlu değildir. Ancak 90 günün üzerinde seyahatlerinizde başvurularınızı konsolosluğa yapmanız durumunda randevu almanız gerekecektir. Aksi halde konsoloslukların randevusuz bir şekilde D tipi vize başvurularını kabul etmeyeceğinin altını çizmekteyiz.

Adresinize en yakın şubelerimizi ziyaret ederek, hazırlayacağınız evrakların ibraz edilmesini sağlayabilirsiniz. Vize Ofisi adreslerimiz üzerinden en kaliteli şekilde süreçleri takip edebilirsiniz.

Vize türlerine ve başvuru yapacağınız seçeneklere göre gerek randevularla ilgili, gerekse ücretler hakkında tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. Yıllardın tecrübesine sahip olan ofislerimiz sayesinde evraklarınızın hazırlanması aşamalarını sorunsuz bir şekilde atlatacaksınız. Herhangi bir hataya yer vermeden ve eksiksiz şekilde sunmanız için gerekli tüm çabaları sarf etmekteyiz.

Randevularınızın D tipi vizelerle ilgili olarak alınması takiplerinin gerçekleştirilmesinde özenle hareket ediyoruz. Randevu zorunluluğunun bulunmadığı durumlarda ve çeşitli sorunlarınızda sizlerle birlikte adım atmaktayız.

Bordo pasaport sahibi olmanız halinde amaçlarınızın dışına çıkmaksızın vizeleri almak ve vize süreniz dolmadan ülkeye geri dönüş yapacağınıza dair ikna edici belgeleri ve rezervasyon bilgilerini sunmanız halinde büyük oranda olumlu neticeleri elde edebileceksiniz.

Bulgaristan Vizeleri İle İlgili Sorularınızı Sorun

Vize Ofisi yetkililerimiz sayesinde vize türlerini ve sürelerini öğrenebilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi C tipi kısa süreli olarak gerçekleştirmek ve randevusuz bir şekilde evraklarınızın sunulmasını sağlamak amacıyla bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Mesleki durumlarınıza, gelirlerinize, medeni halinize veya yakınlarınızın Bulgar vatandaşı olmasına göre değişen birtakım durumların başvurularınızı nasıl etkileyeceğini detaylı bir şekilde aktarıyoruz. Sizler de çeşitli evrakları elde etmenin kolay yöntemlerini öğrenebilmek, başvuru yazısı ve istenen dillerde formları doldurarak sunmak adına gerekli tüm desteği bizler sayesinde bulabileceksiniz.

Vize işlemlerinde deneyimli olan ekiplerimizin sağlayacağı avantajları başka hiçbir adreste bulamayacaksınız. 10’un üzerinde ilde ofislerimizle sizlere hizmet veriyoruz. Farklı illerde ve adreslerinize en yakın konumlarda bulunan ofislerimiz üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilmek adına bizleri arayabilirsiniz.

Başvuru esnasında evrakların açıklayıcı olmaması, karmaşaya sebep olması ve net bir şekilde ifade edilmemesi sebeplerinden dolayı yetkili kurumların olumsuz görüşleri olabilmektedir. Ancak bu hususta dikkatli olmayı ihmal etmemeli ve profesyonel adreslerimizden destek almalısınız.

Vize başvurularınızda randevu işlemlerinin en uygun tarihlerde ve saatlerde alınması, seyahatlerinizin aksamaması ve herhangi bir olumsuz durumda yeniden masraf yapmanız gerekeceğinden böyle bir zahmete girmemeniz için özenle hareket ediyoruz. Telefon ve iletişim yollarımızdan bizlere ulaşarak, aklınızdaki tüm sorulara hızla yanıt bulabilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
  • ×